Now Reading
Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»

Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»

Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»

Великодній презент для українців

 

Напередодні Великодня у кінотеатрах стартувала українська сімейна комедія «Крашанка». Допрем’єрний показ стрічки відбувся у київському кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver.

На прем’єрі зібралася творча команда фільму: режисер Тарас Дудар, генеральні продюсери Алла Липовецька та Марина Квасова, а також актори — Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Володимир Гладкий, Даша Легейда, Артур Логай, Михайло Пулянський, Людмила Загорська та Кіра Мещерська. Привітати з прем’єрою завітали друзі, партнери, представники кіноіндустрії, медіа та шоу-бізнесу.

Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Творча команда фільму

За сюжетом, родина Забіяк, яка не бачилася багато років, збирається на Великдень в батьківському будинку. Дві сестри та брат шукають затишку, але знаходять батька, який досить дивно поводиться: будує ракету, щоб вдарити по Москві та завершити війну. Чи зможуть вони впоратися з його безглуздим планом і своїми власними протиріччями?

Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Володимир Гладкий, Даша Легейда

Комедія, заряджена на перемогу – презентують фільм творці. Стрічка візуалізує бажання кожного українця – запуск ракети на кремль, обʼєднала українських зірок, сімейні цінності та відбірний гумор. Дистриб’ютором фільму в Україні виступили FILM.UA Distribution та Кіноманія. 

Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Людмила Загорська, Тарас Дудар, Олеся Журківська, Володимир ГладкийДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Артур і Євгенія ЛогайДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Станіслав БокланДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Олена та Сергій ЛавренюкиДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Олена ЛавренюкДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Михайло Пулянський, Кіра МещерськаДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Даша Легейда, Світлана ОхрименкоДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Володимир ГладкийДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Влада ДідковаДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Наталія Бабенко, Анастасія ЦимбаларуДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Алла Липовецька та Марина КвасоваДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Анна МалиновськаДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Анна Луценко, Ольга Федорущенко, Ілона ГвоздьоваДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Дмитро Соловйов та Анастасія ІванюкДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Володимир Гладкий, Даша ЛегейдаДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
творча команда фільмуДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Спеціально до премʼєри виготовили макет яйця, що слугує головним візуальним елементом кінопостеру комедії - гості лишила на ньому свої побажання, головне, звісно ж – перемоги.Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Мирослава МандзюкДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Артур і Євгенія ЛогайДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»
Євгенія ЛогайДаша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»Даша Легейда, Володимир Гладкий та інші зірки на прем’єрі сімейної комедії «Крашанка»

Фото: Кирило Авраменко

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos