Now Reading
Дивімося перший тизер фільму «Диявол носить Prada 2»

Дивімося перший тизер фільму «Диявол носить Prada 2»

Дивімося перший тизер фільму «Диявол носить Prada 2»

Прем’єра — 1 травня 2026 року

 

Вийшов перший тизер довгоочікуваного сіквелу культового фільму «Диявол носить Prada 2» — продовження хіта 2006 року з Енн Гетевей і Меріл Стріп у головних ролях.

Нова частина розповість історію легендарної Міранди Прістлі, головної редакторки модного видання «Подіум», яка намагається врятувати журнал від занепаду в епоху цифрових медіа.

У пошуках рішення вона звертається до своєї колишньої асистентки Емілі (Емілі Блант), яка тепер займає керівну посаду у великому люксовому холдингу. Та чи погодиться Емілі допомогти своїй колишній керівниці — питання, на яке фільм і дасть відповідь.

Енн Гетевей знову з’явиться в образі Енді Сакс. У тизері героїні зустрічаються у ліфті, і Міранда з властивим їй сарказмом зауважує, що Енді змусила її довго чекати.

До своїх ролей також повернеться Стенлі Туччі, а новим обличчям франшизи стане Кеннет Брана, який зіграє чоловіка Міранди Прістлі. За створення стрічки відповідають автори оригінального фільму — режисер Девід Френкел та сценаристка Алін Брош МакКенна.

Прем’єра «Диявол носить Prada 2» у міжнародному прокаті запланована на 1 травня 2026 року.

Фото: скріншот з відео

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2025 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos