Now Reading
Дивіться трейлер фільму «Будинок зі скалок» – українського номінанта на «Оскар»

Дивіться трейлер фільму «Будинок зі скалок» – українського номінанта на «Оскар»

Дивіться трейлер фільму «Будинок зі скалок» – українського номінанта на «Оскар»

Прем’єра кінострічки відбудеться вже 9 березня

 

KyivMusicFilm представив трейлер документального фільму «Будинок зі скалок» (A House Made of Splinters), режисером якого виступив датчанин Сімон Леренґ Вільмонт.

Кінострічка була створена за підтримки Держкіно у копродукції Швеції, Фінляндії, Данії та України. Українськими співпродюсерками фільму стали Дар’я Бассель та Віка Хоменко, а лінійним продюсером та другим режисером – Азад Сафаров.

Фільм розповідає історію дитячого будинку у нині окупованому Лисичанську. На момент зйомки від лінії фронту його відділяли лише 20 кілометрів. У центрі сюжету – діти, позбавлені батьківського піклування. У притулку вони очікують на вирішення своєї долі: повернення до старого будинку або ж переїзду до нового. Покинуті діти можуть довіритися лише один одному та небайдужим соцпрацівникам, які роблять все, що в їхніх силах, аби у них було дитинство. Навіть коли неподалік чути віддалений гуркіт вибухів.

 

Читать также
Дивіться трейлер фільму «Будинок зі скалок» – українського номінанта на «Оскар»

«Будинок зі скалок» примітний і тим, що це другий фільм в історії незалежної України, який отримав номінацію на «Оскар». Стрічка змагатиметься у категорії «Найкращий документальний повнометражний фільм». Нагадаємо, що переможців найпрестижнішої кінонагороди у світі оголосять 12 березня, а прем’єра «Будинка зі скалок» відбудеться за три дні до цього.

«Це сталося у той час, коли Україна найбільше потребує підтримки миру», – коментують співпродюсерки фільму Дар’я Бассель та Віка Хоменко.

Додамо, фільм «Будинок зі скалок» вже отримав кілька престижних нагород. Зокрема, за «Найкращу режисуру» на кінофестивалі у Санденсі. Також фільм здобув дві нагороди на грецькому кінофестивалі Thessaloniki International Film Festival та перемогу на Ґетеборзькому кінофестивалі у Швеції.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos