Для ментального здоров’я: у видавництві «Основи» вийшла книга Полін Бомон про хліботерапію
Сподобається тим, хто страждає від перфекціонізму
На книжкових полицях магазинів в українському перекладі від видавництва Osnovy Publishing та «Львівські дріжджі» з’явилася книга «Хліботерапія. Вдумливе мистецтво випікання хліба». У ній розповідається, як хлібопечення може допомогти людині стати більш свідомою. Цей заспокійливий ритуал є дуже популярним на заході. Він допомагає сповільнитися та відновити зв’язок із власними тактильними відчуттями.
Її автором виступила Полін Бомон. Вона має ступінь з психології та філософії, є дипломованою спеціалісткою з низькоінтенсивної психологічної терапії та з практики групової роботи. Полін працює консультантом в Університеті Ньюкасла, підтримуючи студентів, які стикаються з широким спектром проблем психічного здоров’я. Вона виявила, що фізичний і медитативний характер приготування хліба допоміг їй сприяти самоприйняттю, над досягненням котрого вона працює зі своїми клієнтами.
Для неї, як для матері шести дітей, випікання хліба – це і вияв любові, і спосіб зберігати спокій серед подекуди хаотичного сімейного життя.
«Як психотерапевт, я постійно стикаюсь зі шкідливим впливом перфекціонізму на психічне здоров’я. А визнання того, що ніщо не є досконалим, що всі ми робимо помилки, – дуже корисне. У процесі хлібопечення багато що може піти не так, та, власне, і йде, тож ми отримуємо безліч можливостей потренуватися приймати недосконале. Таке прийняття недосконалості і, своєю чергою, власної здатності помилятися, є кроком до розвитку більшого співчуття до себе та поліпшення психологічного самопочуття», – зазначає Полін Бомон.
Книгу можна придбати на сайті Osnovy Publishing.