Now Reading
До Києва повертається Ukrainian Fashion Week SS’25

До Києва повертається Ukrainian Fashion Week SS’25

До Києва повертається Ukrainian Fashion Week SS’25

Після дворічної перерви

 

2022 року Ukrainian Fashion Week відзначав своє 25-річчя. З цієї нагоди планувалася низка яскравих подій, включно з лютневим та вересневим Тижнем моди, але через повномасштабну війну, розв’язану росією проти України, 51 сезон UFW опинився під загрозою.

Організатори Українського Тижня моди знайшли рішення та запустили ініціативу під назвою Support Ukrainian Fashion, головною метою якої є підтримка локальних дизайнерів.

Зокрема, представники UFW звернулися до організаторів Тижня моди в Європі та США з проханням представити дизайнерів України, щоб їхні нові колекції були продемонстровані на світових подіумах, доки ЗСУ мужньо захищають нашу країну.

У результаті було проведено чотири International Seasons, які відбулися на подіумах Лондона, Копенгагена, Лос-Анджелеса, Лісабона, Берліна та інших міст.

До Києва повертається Ukrainian Fashion Week SS’25

Читать также
До Києва повертається Ukrainian Fashion Week SS’25

Але наступний сезон команда Ukrainian Fashion Week вирішила провести вже вдома. Подія відбудеться цієї осені, з 1 по 4 вересня в українській столиці.

«Наша стійкість є свідченням сили індустрії моди, солідарності та незламності духу українських дизайнерів. Ми твердо переконані, що без креативності наших фахівців неможливо уявити сутність України. Наша місія –  продемонструвати творчу силу й українську стійкість світові. Тому ми ухвалили рішення повернути Ukrainian Fashion Week у Київ, щоби підтримати індустрію моди в країні та надихнути не зупинятися творити. Попри ракетні обстріли, звуки повітряної тривоги та щоденні виклики, ми маємо розвиватися. А голос України –  й надалі звучати», – прокоментувала Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Водночас Ukrainian Fashion Week продовжить реалізацію формату International Seasons у межах Ініціативи Support Ukrainian Fashion.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos