Now Reading
Догляд за волоссям улітку: 5 головних порад

Догляд за волоссям улітку: 5 головних порад

Догляд за волоссям улітку: 5 головних порад

Літньої пори наше волосся потребує особливого захисту та догляду, адже постійно перебуває під впливом високих температур, сонячного випромінювання, морської або хлорованої води в басейнах, сухого вітру тощо. Усі ці чинники неабияк впливають на його стан.

Ультрафіолет дуже руйнує ліпіди й пігмент – і натуральний, і штучний, та сприяє втраті вологи. Солона вода шкодить протеїнам, роблячи стовбур волосся пористим, а у поєднанні з дією сонця – отримуємо сухе, ламке, вигоріле й мляве волосся з посіченими кінчиками.  

Висновок очевидний: догляд за волоссям улітку обов’язково слід коригувати. Наводимо п’ять головних порад, як саме, а також рекомендуємо дієві б’юті-продукти. 

Носити головний убір

Як би вам не подобався ефект так званого каліфорнійського мелірування – природно вигорілих на сонці пасм, насправді – це ознака їхнього пошкодження. Тож і у місті, і на пляжі слід носити головний убір, який захистить волосся від активного сонця і стане чудовим модним акцентом вашого образу.

Догляд за волоссям улітку: 5 головних порад

 

Мінімізувати застосування фену й стайлерів

Додатковим навантаженням на локони влітку є використання фену, плойки, прасок для волосся тощо: вони додають зайвого впливу високих температур. Улітку є змога, якщо не повністю відмовитися від цього, то принаймні – мінімізувати. Сушити волосся краще природним способом або холодним повітрям і не загортати в рушник.

Догляд за волоссям улітку: 5 головних порад

 

Використовувати термозахист для волосся

Термозахист волоссю необхідний у всі пори року, а влітку – і поготів, адже до впливу фену й стайлерів додається потужна руйнівна дія сонця. Для залагодження цієї проблеми б’юті-індустрія пропонує чимало засобів, але ліпше вибирати багатофунціональні продукти з потужним складом, здатних вирішити одразу кілька проблем.

Як-от невагомий спрей-кондиціонер UNOVE, що не потребує змивання та поєднує в собі переваги кількох засобів: робить волосся зволоженим, слухняним і шовковистим, розплутує вузлики та ковтунці, забезпечує термозахист при температурі до 230° С, запобігаючи ушкодженню під час сушіння феном і укладки, а також під дією сонячних променів.

Догляд за волоссям улітку: 5 головних порад

Окрім цього, спрей сприяє відновленню структури волосся, завдяки комплексу з 25 рослинних мікропротеїнів та амінокислот, а також п’яти рослинних олій, що активно відновлюють пошкоджене та сухе волосся, роблячи його пружнішим, сильнішим та здоровішим загалом.

 

Посилити зволожувальний і відновлювальний догляд

Улітку, піклуючись про волосся, слід особливо акцентувати на зволоженні й відновленні, а також на максимально натуральному складі доглядової косметики – це запорука м’якої й дбайливої дії засобів.

Читать также
Догляд за волоссям улітку: 5 головних порад

Незамінним помічником у цьому питанні стане зволожувальний веганський шампунь для ламкого та пошкодженого волосся Dr. Ceuracle – без сульфатів, силіконів і фарбників. Він  ретельно очищає шкіру голови від себуму та інших забруднень, інтенсивно насичує вологою кутикулу волосся, бореться з ламкістю та посіченими кінчиками, відновлює блиск і захищає від пошкоджень.

Догляд за волоссям улітку: 5 головних порад

У складі шампуню – м’які поверхнево-активні речовини природного походження, що не порушують мікрофлору шкіри голови, а також кілька інноваційних зволожувальних активів, спрямованих на відновлення гідратації всередині стрижня волосини. Збагачена фітопротеїном та біотином формула зміцнює структуру пасм, а сквалан та кераміди допомагають зберегти еластичність та утримати вологу.

 

Приділити увагу шкірі голови

Грамотний догляд за волоссям починається з доглянутої шкіри голови, стан якої напряму впливає на здоров’я і вигляд кучерів.

Літньої днини знадобиться освіжувальна  маска-пілінг для очищення шкіри голови Dr. FORHAIR із 95% компонентів натурального походження. У разі  постійного використання ця процедура запобігає появі низки дерматологічних проблем: подразненню, свербежу, лупі й навіть випадінню волосся.

Догляд за волоссям улітку: 5 головних порад

Маска-пілінг допомагає видалити відмерлі частинки епідермісу, токсини й залишки себуму, які поступово накопичуються на шкірі голови та порушують повноцінне живлення волосяних фолікулів. Так підвищується ефективність інших доглядових засобів, відновлюється природний процес роботи сальних залоз, волосся довше зберігає свіжість та прикореневий об’єм.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos