Now Reading
«Дозвольте цій правді звучати»: Оля Полякова звинуватила Костянтина Меладзе в харассменті

«Дозвольте цій правді звучати»: Оля Полякова звинуватила Костянтина Меладзе в харассменті

«Дозвольте цій правді звучати»: Оля Полякова звинуватила Костянтина Меладзе в харассменті

Співачка підтримала Ані Лорак

 

Нещодавно в ефірі однієї з телепрограм Ані Лорак сказала, що її професійні стосунки з продюсером Костянтином Меладзе не склалися, через те що вона не прийняла його пропозицію особистого характеру. Висловлення викликало хвилю обурення і засудження з боку колег співачки, й вона поспішила відхреститися від своїх слів, заявивши, що її думку спотворили журналісти.

Підтримка прийшла звідки не чекали: Оля Полякова опублікувала відео, в якому стала на бік Лорак. Ба більше, співачка заявила, що свого часу Костянтин Меладзе пропонував і їй інтимні стосунки в обмін на співпрацю та кар’єрне просування.

«Ані натрапила на хейт і осуд від зіркових колег, мовляв, все це брехня. Хочу заявити, що я вірю Ані Лорак і вважаю, що вона говорить правду. Тільки тому, що я отримувала аналогічну пропозицію від цієї людини», – висловила свою позицію Полякова, зазначивши, що такі речі прийнято замовчувати, а тема харассменту і зовсім не вважається в нашому суспільстві чимось жахливим.

«Я б хотіла попросити зірок не говорити, що це не правда, а дозволити цій правді звучати. Вона така, ця правда, і потрібно мати сміливість, щоб про неї заявити», – додала співачка, закликавши Ані Лорак не виправдовуватися перед будь ким.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos