Now Reading
Дух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYA

Дух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYA

Дух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYA

Надихаємося стилем Мії Ферроу

 

Вельвет, кльош, сукні-трапеції і великі пластикові прикраси – головні елементи нової колекції SAYYA не дають шансу помилитися референсом. Основний муд сезону за версією бренда – стиль Мії Ферроу зразка 70-х.

Дух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYA

«Я повертаю дівчат в початок 70-х років. Тоді політичні і соціальні зміни так сильно відбивались на моді, що в хід йшли будь-які експерименти для протистояння правилам. Наразі нам сак само хочеться повернутися в часи нестримних веселощів і свободи. Тому в колекції так багато кольору, фактури і яскравих деталей», -– коментує дизайнерка Люба Макаренко.

Дух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYA

Головний продукт марки – яскравий костюм, який в цьому сезоні представлений в декількох варіантах. Перший – в сміливих структурах вельвету: ментолового, зеленого і молочного. Другий – спортивний: м’які штани і світшоти з коміром-поло для розслаблених уїк-ендів. І третій – брючні костюми і костюми-трійки.

Дух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYA

Читать также
Дух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYA

Для кожної колекції бренд розробляє знаковий принт. Цього разу – квітковий жовтий та рожевий, які служать відсиланням до епохи хіпі. Повторюється принт і в одязі, і у взутті, і навіть у паттерні колготок, створюючи дещо психоделічні тотал-луки. А затишні м’які кардигани об’ємної в’язки ручної роботи балансують насиченість образів, не змінюючи колірних схем. Найпам’ятніша сукня колекції – смугаста сукня-трапеція, виткана в техніці кроше, що імітує в’язку гачком.

Дух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYA

У лінійці аксесуарів SAYYA в цьому сезоні пропонують нові варіації сумки Molly в жовтому, блакитному і ментоловому кольорах зі знімними декоративними пластиковими ланцюгами, туфлі-слінгбек з невисоким каблуком-чаркою, а також лофери на масивній підошві.

Дух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYAДух 70-х та яскраві принти у весняній колекції SAYYA
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos