Now Reading
Два українські фільми отримали нагороди на кінофестивалі Sundance

Два українські фільми отримали нагороди на кінофестивалі Sundance

Два українські фільми отримали нагороди на кінофестивалі Sundance

Найкращі з кращих

 

Українські фільми відзначили на американському кінофестивалі незалежного кіно Sundance. Серед них — «Клондайк» та «Будинок з уламків».

Стрічка «Клондайк» Марини Ер Горбач отримала нагороду за режисуру в категорії World Cinema Dramatic Competition. Вона розповідає про війну на Донбасі та авіакатастрофу рейсу MH17 Malaysia Airlines, яка сталася 17 липня 2014 року в селі Грабове Донецької області. У центрі сюжету — Ірка та Толік, які чекають на народження першої дитини. Вони потрапляють до епіцентру військових подій.

Фільм «Будинок з уламків» Сімона Леренга Вільмонта теж відзначили за найкращу режисуру. Його нагородили у рамках конкурсної програми World Cinema Documentary Competition. «Будинок з уламків» — це картина спільного виробництва Данії, Швеції, Фінляндії та України, яка розповідає про соціальних працівників східної України, які працюють у дитбудинку.

Нагадаємо, нещодавно український фільм «Терикони» режисера Тараса Томенка номінували на премію Berlinale Documentary Award Берлінського кінофестивалю за найкращий документальний фільм. Фестиваль пройде з 10 до 20 лютого.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos