Now Reading
Джаред Лето зніме фільм про Карла Лагерфельда

Джаред Лето зніме фільм про Карла Лагерфельда

Джаред Лето зніме фільм про Карла Лагерфельда

У якому сам зіграє головну роль

 

Мабуть, Джареду Лето сподобалося зніматися у фільмах про культових особистостей індустрії моди. Після ролі Паоло Гуччі в картині «Дім Gucci» актор вирішив зняти байопік про Карла Лагерфельда, в якому сам зіграє головну роль.

Коли Джаред Лето вперше зустрівся з Карлом Лагерфельдом, актор сказав дизайнеру: «Знаєш, якось мені доведеться зіграти тебе у кіно».

Тоді Лагерфельд відповів схвально, сказавши: «Тільки ти, любий, тільки ти».

Джаред Лето зніме фільм про Карла Лагерфельда

Про дату виходу та сюжетну лінію фільму поки що нічого невідомо.

На запитання журналістів, чи буде стрічка історією кохання, Лето відповів:

«Кар’єра Карла тривала понад 50 років, тож і в особистому, і в професійному плані він був близьким із багатьма. Ми зосередимося на найважливіших відносинах, які стосуються різних аспектів його життя».

Актор співпрацюватиме з трьома найдовіренішими особами Лагерфельда, які стануть його партнерами в якості виконавчих продюсерів майбутнього фільму. Це П’єр Паоло Рігі, генеральний директор будинку Карла Лагерфельда з 2011 року; Керолайн Лебар – старша віце-президентка з іміджу та комунікацій у Karl Lagerfeld, яка протягом 35 років була поряд з невтомним дизайнером, консультуючи з питань преси, а також Себастьян Жондо, який пропрацював два десятиліття особистим помічником та охоронцем дизайнера.

«Багато років до нас зверталися кілька голлівудських продюсерів, які пропонували стати партнером у фільмі про культове життя Карла. Тільки після того, як ми познайомилися з Джаредом та Еммою, ми відчули справжню впевненість у тому, що історія буде розказана художньо, як хотів би бачити Карл. Під час наших розмов ми створили довірчі та надихаючі творчі стосунки, які дозволять нам дуже плавно працювати разом над цим чудовим проєктом», – зазначив Паоло Рігі.

Читать также
Джаред Лето зніме фільм про Карла Лагерфельда

Джаред Лето зніме фільм про Карла Лагерфельда

Безумовно, Лето був уважним спостерігачем та учасником модної сцени протягом багатьох років. Він часто перетинався з Лагерфельдом у Сен-Тропі, де дизайнер проводив кілька тижнів щоліта, а також гостем на деяких модних показах Chanel, у тому числі на осінньому показі від кутюр 2015 року.

«Моя роль – зобразити його на екрані якомога чесніше. Щодо знаменитостей, то більшість людей не бачать того, що знаходиться під поверхнею. Вони бачать одну чи дві грані особистості, подані через призму публіки. Карл був людиною. У всіх нас є краса всередині, і у нас є недоліки. У нас є маски, а потім ми маємо моменти, коли ми їх знімаємо. Мені завжди цікаво подивитися, що ховається за маскою», – додав Лето про Лагерфельда.

Зазначимо, новини про кінопроєкт з’явилися менш ніж через тиждень після того, як Інститут костюма Метрополітен-музею оголосив, що виставка та бал під назвою «Karl Lagerfeld: A Line of Beauty» будуть присвячені Карлу Лагерфельду. Схоже, наступний рік пройде під егідою легендарного дизайнера.

Фото: @jaredleto

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos