Now Reading
Джеймі Фокса звинуватили у зґвалтуванні

Джеймі Фокса звинуватили у зґвалтуванні

Джеймі Фокса звинуватили у зґвалтуванні

Актора очікує судова тяганина

55-річну зірку фільму «Джанго звільнений» Джеймі Фокса очікує судова тяганина, яка загрожує його кар’єрі в Голлівуді.  Оскароносного актора звинуватили у зґвалтуванні. Постраждала подала до суду на кінозірку за інцидент, який, за її словами, трапився 8 років тому.

Як стверджує Джейн Доу, у серпні 2015 року майже опівночі вона зустріла Фокса в одному з нью-йоркських ресторанів. Пізніше жінка попросила дозволу сфотографуватися зі знаменитістю, на що він люб’язно погодився:

«Звичайно, крихітко, для тебе все що завгодно», —  сказав він їй.

Крім того, актор зробив комплімент жінці щодо її запаху та фігури. А згодом він нібито повів шанувальницю на дах, де без дозволу торкався її талії та грудей.

Джеймі Фокса звинуватили у зґвалтуванні

«Сказав, що я схожа на Габріель Юніон. Потім він потягнув мене за руку на задній майданчик даху у Catch NYC & Roof. Поклав обидві руки на талію, а потім просунув їх під мій топ. Він почав мацати мої груди. Згодом засунув руки у спідню білизну. Він виглядав п’яним», — зазначила позивачка.

Жінка пригадала, що охоронці закладу та інші відвідувачі пасивно спостерігали за цим інцидентом, не вживаючи жодних дій. Так, лише втручання подруги позивачки, за словами жінки, врятувало її.

Ймовірна потерпіла наголосила, що зазнала тілесних ушкоджень, болю, страждань й емоційного стресу внаслідок актів сексуального насильства.

До речі, жінка подала в суд не лише проти актора, а й проти власників закладу, вимагаючи компенсації та штрафів.

Читать также
Джеймі Фокса звинуватили у зґвалтуванні

Джеймі Фокса звинуватили у зґвалтуванні

Тим часом Джеймі Фокс уже відреагував на звинувачення:

«Цього інциденту ніколи не було. Ба більше, 2020 року ця жінка вже подавала ідентичний позов у Брукліні. Незабаром після цього справу було припинено. Ми впевнені, що новий позов також буде відхилено. І щойно це станеться, пан Фокс має намір подати заяву про зловмисне судове переслідування проти цієї особи та її адвокатів за повторне порушення такого необґрунтованого позову», — висловив позицію актора його представник.

Тож, судячи з усього, Джеймі Фокс не збирається йти на мирову. Суд так суд!

Фото: Depositphotos, Instagram @iamjamiefoxx

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos