Now Reading
Дженніфер Лопес представила свою доньку як небінарну персону

Дженніфер Лопес представила свою доньку як небінарну персону

Дженніфер Лопес представила свою доньку як небінарну персону

На концерті в Лос-Анджелесі

 

Дженніфер Лопес офіційно представила свою 14-річну доньку Емм як небінарну персону. Це сталося на концерті Blue Diamond Gala благодійного фонду Доджерс у Лос-Анджелесі. Співачка запросила Емм виступити разом на сцені, звернувшись до неї «вони» замість «вона».

«Вони» (або they/them в англійській мові) — це нейтральний займенник, який використовується людьми, які не відносять себе до жодного з гендерів.

«Востаннє, коли ми виступали разом на такому великому стадіоні, як цей, я попросила їх заспівати зі мною, а вони не захотіли. Тож це дуже особливий випадок. Вони дуже зайняті», — сказала Лопес про свою дочку.

@christinathesupermom Jennifer Lopez JLO surprises audience at at the Blue Diamond Gala by the Dodgers foundation. Excuse shaky camera at end I was in shock myself.#jlo #jenniferlopez #jloandemme #dodgersfoundation #bluediamondball #jlosurpriseguest #tmz #jloperformance ♬ original sound – ChristinaTheSupermom

@christinathesupermom #jlo #dodgersfoundation #jenniferlopez #emmemuniz #bluediamondgala #jloandemme @JLO ♬ original sound – ChristinaTheSupermom

Читать также
Дженніфер Лопес представила свою доньку як небінарну персону
Відео камінг-ауту Емм швидко розлетілося соціальними мережами. У коментарях шанувальники Джей Ло хвалять її за прийняття того, як себе ідентифікує її дочка.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos