Now Reading
Джіджі Хадід видалила свою сторінку в Twitter

Джіджі Хадід видалила свою сторінку в Twitter

Джіджі Хадід видалила свою сторінку в Twitter

Ще один камінчик у город Ілона Маска

 

Ілон Маск зовсім недавно став новим власником Twitter. Не встиг підприємець приступити до виконання обов’язків, як почалися суттєві пертурбації. Спершу він звільнив майже половину штату компанії, а потім заявив, що планує запровадити щомісячну плату за знак верифікації облікових записів, чим викликав хвилю обурення серед користувачів соцмережі.

Втім, у Twitter прийняли рішення поки що почекати з нововведенням – до проміжних виборів у США, які відбудуться 8 листопада, пише The New York Times. Це було зроблено, щоб уникнути фейків від імені політичних діячів та структур.

На сумнівну ідею Маска одним із перших відреагував Стівен Кінг. Американський письменник заявив, що видалить свій акаунт у Twitter, якщо за нього стягуватимуться кошти.

Читать также
Джіджі Хадід видалила свою сторінку в Twitter

Слідом за Кінгом про своє рішення покинути соцмережу повідомила Джіджі Хадід, і не просто сказала, а зробила. За словами супермоделі, Twitter більше не є ні «безпечним місцем для будь-кого, ні платформою, яка принесе більше користі, ніж шкоди».

Джіджі Хадід видалила свою сторінку в Twitter
Джіджі Хадід

«Twitter все більше і більше стає вигрібною ямою ненависті і фанатизму, і це не те місце, частиною якого я хочу бути», – резюмувала Хадід і видалила свій акаунт.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos