Now Reading
Джіжді Хадід й Алішу Кіз вщент розкритикували за підтримку Палестини

Джіжді Хадід й Алішу Кіз вщент розкритикували за підтримку Палестини

Джіжді Хадід й Алішу Кіз вщент розкритикували за підтримку Палестини

Розгромна стаття Сари Вайн

На сайті Daily Mail вийшов матеріал колумністки Сари Вайн, в якому вона називає супермодель Джіджі Хадід і співачку Алішу Кіз, «революціонерками на Роллс-Ройсах», які зовсім не розбираються у тому, про що намагаються публічно говорити. Новий, як стверджує Сара, термін, означає дурних багатіїв, що застрягли в коконі свого благополуччя.

«Ми всі знайомі з цими «кашеміровими комуністами», які чесно демонструють свою підтримку бідних і пригноблених, не виходячи зі своїх маєтків вартістю в мільйони доларів. Але за останні кілька днів ми стали свідками появи нової породи лицемірів: «революціонерів на Роллс-Ройсах». Вони настільки ізольовані у своєму привілейованому світі, що навіть не думають про те, які наслідки можуть бути після їхніх заяв», — пише Вайн.

Днями Джіжджі, чий батько, Мохамед Хадід, є палестинцем, опублікувала у своєму Instagram пост, у якому підтримала Палестину.

Джіжді Хадід й Алішу Кіз вщент розкритикували за підтримку Палестини

«Немає нічого єврейського в тому, як ізраїльський уряд ставиться до палестинців. Засудження ізраїльського уряду не є антисемітизмом, а підтримка палестинців не означає підтримку ХАМАС», — написала тоді Хадід.

Акаунт Держави Ізраїль одразу відреагував на публікацію моделі й прямо запитав:

«Джіджі ти спала минулого тижня? Чи ти просто добре заплющуєш очі на те, що єврейських немовлят вбивають у їхніх будинках?».

Водночас Аліша Кіз теж опублікувала неоднозначний пост в Instagram, який згодом видалила.

Джіжді Хадід й Алішу Кіз вщент розкритикували за підтримку Палестини

Читать также
Джіжді Хадід й Алішу Кіз вщент розкритикували за підтримку Палестини

«Що б ви зробили, якби нічого не боялися? Розповім вам правду… Я б спробувала польоти на параплані», — написала співачка, продемонструвавши прапор Палестини.

Деякі користувачі розцінили це як підтримку тероризму в Ізраїлі, оскільки в день публікації допису члени ХАМАС використовували параплани як метод нападу.

Тож, на думку Вайн недалекоглядність таких заяв дуже загрозлива.

«Як більшість практичних ідіотів, вони романтизують те, що вважають ідеєю благородного бунтівника, який протистоїть безсердечній владі держави. Забуваючи, звісно, про те, що якщо ХАМАС та його ісламістські господарі колись досягнуть свого, їхній комфортний світ впаде. Попзірки та супермоделі зазвичай не користуються повагою ані з боку мулл, які керують Іраном і фінансують ХАМАС, ані з боку радикальних ісламістських лідерів будь-де. Я не думаю, що пані Хадід зможе ходити напівголеною світовими подіумами, якщо вони колись візьмуть контроль над Заходом, або Кіз співатиме свої хіти», — написала Сара Вайн.

Фото: Instagram @gigihadid, @aliciakeys

3.4 12 votes
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
5
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos