Now Reading
Джордж Клуні запрошує фанатів в гості. Але він жахливий сусід!

Джордж Клуні запрошує фанатів в гості. Але він жахливий сусід!

Джордж Клуні запрошує фанатів в гості. Але він жахливий сусід!

60-річчя актор зустрічає з посмішкою

 

Сьогодні одному з найкрасивіших і найсексапільніших чоловіків у світі, американському актору, режисеру і продюсеру Джорджу Клуні – 60 років! Сам іменинник не особливо радий ювілею. «Я, звичайно, не в захваті від 60-річчя, що наближається, але це краще, ніж бути мертвим. Тож я приймаю свій вік», – зізнався він в одному з недавніх інтерв’ю.

Джордж Клуні запрошує фанатів в гості. Але він жахливий сусід!
Амаль і Джордж Клуні

Та й ніколи сумувати. Постійної уваги вимагають діти – 3-річні Елла і Олександр, яких тато з дитинства привчає займатися благодійністю, і подає їм власний приклад. Справжній активіст, Джордж працює над розвитком заснованого ним з дружиною Амаль Клуні Фонду «За справедливість», у чому йому чимало допомагає акторський талант.

Для одного з останніх проєктів він об’єднався з компанією зі збору коштів Omaze, щоб подарувати одному зі щасливчиків-фанів можливість стати гостем сім’ї Клуні в їхньому домі на озері Комо в Італії. Щоб спробувати щастя, потрібно лише зробити благодійний внесок.

Джордж Клуні запрошує фанатів в гості. Але він жахливий сусід!

Наскільки він «прекрасний» сусід по квартирі, Клуні продемонстрував в пародійному промо-відео акції. У ролику його «карантинний сусід по кімнаті» Байрон розповідає про те, як Джордж зайшов до нього додому, щоб забрати дещо, але оголосили суворий локдаун і гість так і не пішов. Байрон на власному досвіді дізнався, як це – жити з Джорджем Клуні. Скажемо відразу – йому не сподобалося!

 

Як виявилося, Клуні страждає нездоровою одержимістю своїм партнером по фільму «Океани» Бредом Піттом: постери з його зображенням всюди, навіть на подушках. До того ж, Джордж змушує свого нового друга десятки разів переглядати цей фільм, проводить п’ять годин на ванній кімнаті й дає інтерв’ю в халаті, не відриваючись від чищення зубів. Звичайно, з точки зору Клуні, жилося їм чудово. Зрештою, як каже актор, «одна з моїх улюблених речей при знайомстві з новими людьми – ніколи не вгадаєш, коли розквітне дружба на все життя».

На жаль, у багатьох країнах, зокрема в Україні, сайт проєкту недоступний. Що ж, тим більше шансів у жителів США. Ми ж вміємо радіти за інших?

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos