Now Reading
Джордж та Амаль Клуні знову стануть батьками

Джордж та Амаль Клуні знову стануть батьками

Джордж та Амаль Клуні знову стануть батьками

Ймовірно, знову буде двійня!

 

Схоже, в сім’ї Джорджа Клуні очікується поповнення. Дружина 60-річного голлівудського актора, 43-річна правозахисниця Амаль Клуні знову вагітна. Про це повідомляє видання OK! з посиланням на власні джерела з близького оточення пари. Ба більше, ймовірно, у них знову народиться двійня – Джордж і Амаль вже виховують близнюків Еллу і Олександра, які з’явилися на світ в червні 2017 року.

«Ходять чутки, що у них знову народяться близнята. Кажуть, у Амаль закінчився перший триместр, і вагітність вже стає помітною, тож невдовзі всі дізнаються, – повідомляє інсайдер. – Джордж і Амаль цього дійсно хотіли, але в її віці не було жодних гарантій. Це так захоплююче. Джордж відкрито заявляв про те, що хоче більше дітей, тому було б ідеально отримати відразу двох!»

Радісну новину подружжя вже повідомило близьким друзям, влаштувавши на днях камерну вечерю неподалік від своєї нової вілли у Провансі, в улюбленому ресторані Il Gatto Nero зірки Ocean’s Eleven.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos