Now Reading
Джованна Батталья представила дебютну колекцію для Swarovski

Джованна Батталья представила дебютну колекцію для Swarovski

Джованна Батталья представила дебютну колекцію для Swarovski

Намисто, сережки та прикраси для тіла

 

У травні минулого року стало відомо, що пост креативного директора Swarovski зайняла відома it-girl Джованна Батталья-Енгельберт. Її призначення було приурочене до 125-річчя бренду – Swarovski представили абсолютно нову філософію Ignite Your Dreams ( «Запаліть свої мрії») під концепцією Wonderlab.

«Wonderlab – це місце, де зустрічаються наука і магія, де поєднуються екстраординарність і елегантність, це почуття подиву, яке повинен випробувати кожен, кого ми запрошуємо до нашого нового світу Swarovski», – пояснює Джованна.

Джованна Батталья представила дебютну колекцію для Swarovski

Це простежується в дебютній колекції креативної директорки під назвою Collection One. Вона складається з 13 мініколекцій, до яких увійшли сережки, намисто, кільця та прикраси для тіла. «Мені хотілося зробити акцент на геометрії, що лежить в основі малюнка всіх кристалів. Я надихалася спадщиною Даніеля Сваровскі, його малюнками і магією його ранніх відкриттів», – поділилася Джованна Батталья-Енгельберт.

Джованна Батталья представила дебютну колекцію для SwarovskiДжованна Батталья представила дебютну колекцію для SwarovskiДжованна Батталья представила дебютну колекцію для SwarovskiДжованна Батталья представила дебютну колекцію для SwarovskiДжованна Батталья представила дебютну колекцію для SwarovskiДжованна Батталья представила дебютну колекцію для SwarovskiДжованна Батталья представила дебютну колекцію для SwarovskiДжованна Батталья представила дебютну колекцію для SwarovskiДжованна Батталья представила дебютну колекцію для Swarovski
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos