Now Reading
Джуд Лоу вшосте став батьком

Джуд Лоу вшосте став батьком

Джуд Лоу вшосте став батьком

З коментарями подружжя не поспішає.

У 47-річного Джуда Лоу та його 33-річної дружини Філіппи Коен народився первісток. Для актора новонароджений став шостою дитиною, а для його коханої – першою. Поповнення в родині пара ніяк не афішує, проте папарацці днями вдалося сфотографувати Лоу з дружиною на прогулянці в Лондоні і Філіпа вочевидь вже була не при надії. Останній раз її бачили на публіці в червні, на останніх тижнях вагітності. Пол малюка і точна дата його народження поки не відомі й щасливі батьки, схоже, не поспішають з коментарями та заявами.

Джуд Лоу вшосте став батьком

Нагадаємо, Джуд Лоу і Філіпа Коен зустрічалися 4 роки до того, як одружитися в квітні 2019-го. Кохана актора –докторка психологічних наук і зовсім не публічна особа. Через це Лоу досить довго приховував роман з Філіппою і досі переконаний, що це одне з найвірніших рішень в його житті.

Джуд Лоу вшосте став батьком

«Вона належить тільки мені і більше нікому. Я дуже, дуже щасливий. Зобов’язаний цим тому факту, що моя дівчина – закрита і не публічна людина, тому наші стосунки – суто наша особиста справа. Думаю, у нас все так добре саме счерез це», – зазначав актор в одному з інтерв’ю.

Джуд Лоу вшосте став батьком

Читать также
Джуд Лоу вшосте став батьком

До стосунків з Філіппою Лоу був одружений з дизайнеркою Седі Фрост, яка народила йому трьох дітей. Також у актора є двоє позашлюбних дітей від співачки Кетрін Хардінг і моделі Саманти Берк.

Джуд Лоу вшосте став батьком

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos