Now Reading
Екс-продюсер Джамали прокоментував звинувачення на свою адресу

Екс-продюсер Джамали прокоментував звинувачення на свою адресу

Екс-продюсер Джамали прокоментував звинувачення на свою адресу

Ігор Тарнопольський запевнив, що не причетний до зникнення кліпів співачки

 Раніше ми писали про те, що з офіційного YouTube-каналу Джамали зникли всі її відеороботи за останні кілька років. Багато шанувальників артистки припустили, що це міг зробити колишній продюсер співачки Ігор Тарнопольський, так як тільки у нього був доступ до цих даних.

Екс-продюсер співачки вирішив спростувати подібні домисли. Він запевнив, що ніколи б не заподіяв шкоди бренду «Джамала», оскільки це найважливіший період його життя.Ігор Тарнопольський також підтвердив розрив співпраці зі співачкою. За його словами, таке рішення прийняла сама Джамала.

Екс-продюсер Джамали прокоментував звинувачення на свою адресу«Про розрив вона повідомила мені особисто, у присутності чоловіка, не пояснивши причин. Красиво грюкнути дверима завжди простіше. Закрити всі справи і зобов’язання за контрактами набагато складніше. Маніпуляція і шантаж в публічній сфері – це непрофесійно, оскільки всі сторони знають, які є варіанти вирішення ситуації, в якій ми всі опинилися», – підкреслив продюсер у розмові з виданням «Слух».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos