Now Reading
Еллен Дедженерес оголосила про закриття свого шоу

Еллен Дедженерес оголосила про закриття свого шоу

Еллен Дедженерес оголосила про закриття свого шоу

Неймовірно, але факт

 

Еллен Дедженерес здивувала несподіваною новиною: майбутній 19-й сезон «Шоу Елен Дедженерес», який вийде в 2022 році, стане останнім. «Якщо ви творча людина, то постійно потребуєте у вирішенні будь-яких складних і нестандартних завдань. Але яким би чудовим і жартівливим не було це шоу, воно перестало бути таким завданням», – пояснила своє рішення телеведуча.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ellen DeGeneres (@theellenshow)

За словами Еллен, думки про закриття програми з’явилися у неї ще після 16-го сезону, але тоді вона погодилася продовжити контракт. Тепер же телеведуча вирішила остаточно – проєкт продовжувати вона більше не має наміру: «Коли ми закінчили роботу над 3000-м епізодом і побачили основний монтаж, то нас накрили емоції. Ми всі обнялися і розплакалися. Останній день – це важко, але я знаю, що вже пора».

Чим саме займатиметься Еллен після закриття шоу, вона ще не знає – телеведуча хоче спробувати себе в сфері кіно, а також приділити увагу охороні навколишнього середовища.

Еллен Дедженерес оголосила про закриття свого шоу

Зазначимо, що перший випуск «Шоу Елен Дедженерес» вийшов на телебаченні в 2003 році. За весь цей час програма отримала 60 премій «Еммі» і 14 People’s Choice Award. Втім, останній рік рейтинги шоу стрімко падали: не останню роль у цьому зіграли одкровення колишніх співробітників «Шоу Елен Дедженерес», які звинуватили керівників у домаганнях, расизмі, залякуванні, незаконних звільненнях та покараннях.

Еллен Дедженерес оголосила про закриття свого шоу

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos