Now Reading
Ембер Герд виплатить Джонні Деппу $1 мільйон за свій наклеп

Ембер Герд виплатить Джонні Деппу $1 мільйон за свій наклеп

Ембер Герд виплатить Джонні Деппу $1 мільйон за свій наклеп

Але це не поступка, впевнена актриса

 

Довгий судовий позов між Джонні Деппом і Ембер Герд, схоже, добіг кінця. На початку червня актор виграв справу проти колишньої дружини. Присяжні визнали, що актриса навмисно заплямувала репутацию Деппа у статті, опублікованій в The Washington Post у 2018 році. Тоді суд присудив актору компенсацію у розмірі 15 мільйонів доларів. Герд не погодилася з рішенням присяжних і планувала заперечувати його, але в результаті раптово передумала.

Як повідомляє Daily Mail, Герд випустила величезну заяву, в якій розповіла, що врегулювала суперечку у справі про дифамацію у позасудовому порядку. Страхова компанія актриси виплатить її колишньому чоловікові мільйон доларів за припинення конфлікту.

Але Герд була б не Герд, якби не спробувала поскандалити. Дівчина розкритикувала судову систему США, яка «перетворила її свідчення на розвагу та корм для соціальних мереж». А мирне врегулювання конфлікту вона обрала лише тому, що хоче витрачати час на щось корисніше, ніж нескінченні судові розгляди.

Ембер Герд виплатить Джонні Деппу $1 мільйон за свій наклеп
Джонні Депп і Ембер Герд

«Мирова угода – це просто можливість залишити позаду те, від чого я хотіла звільнитися ще шість років тому – на тих умовах, які мене влаштовують. Я не зробила жодних зізнань. Це не поступка. Немає жодних обмежень, які заважають мені зробити іншу заяву в майбутньому», резюмувала актриса.

Читать также
Ембер Герд виплатить Джонні Деппу $1 мільйон за свій наклеп

Що ж, після таких слів, не здивуємося, якщо через рік колишнє подружжя знову опиниться в залі суду.

У свою чергу адвокати Деппа заявили, що вони були раді офіційно закрити цю болісну для актора главу. Вони також додали, що Депп планує пожертвувати цей мільйон доларів кільком благодійним організаціям.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos