Now Reading
Емма Стоун вперше стала мамою

Емма Стоун вперше стала мамою

Емма Стоун вперше стала мамою

Малюк з’явився на світ ще 13 березня

 

32-річна актриса Емма Стоун та її чоловік, кінорежисер Дейв Маккері, вперше стали батьками. Як вдалося з’ясувати виданню TMZ, малюк з’явився на світ ще 13 березня. Однак за Еммою і Дейвом недарма закріпилася репутація однієї з найбільш закритих пар Голлівуду – новоспечені батьки тримають у секреті будь-які подробиці про новонародженого. Тому, хто саме народився у пари – хлопчик чи дівчинка, шанувальникам залишається лише здогадуватися.

Свою вагітність зірка «Ла-Ла Ленду» також ретельно приховувала. Про цікаве положення Емми стало відомо лише завдяки знімкам папараці – тоді зміни у фігурі актрисі не вдалося приховати навіть за допомогою oversize-одягу.

Емма Стоун вперше стала мамою

Читать также
Емма Стоун вперше стала мамою

Нагадаємо, роман Емми Стоун і Дейва Маккері почався ще три роки тому, а в грудні 2019-го режисер зробив пропозицію коханій. Незважаючи на те, що через коронавірус закохані так і не змогли влаштувати пишну церемонію, шанувальники переконані: весілля все ж відбулося – обручки на безіменних пальцях Емми і Дейва уважні шанувальники помітили ще кілька місяців тому.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos