Now Reading
Еволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинах

Еволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинах

Еволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинах

Із нагоди дня народження актриси

 

 

5 листопада відома британка, донька лорда і леді, справжня аристократка Тільда ​​Суїнтон святкує день народження. Актрисі, яку називають генієм перевтілень, сьогодні виповнюється 60 років. В її послужному списку — яскраві ролі в таких фільмах, як «Великий сплеск», «Виживуть тільки коханці», «Готель Гранд Будапешт», «Хроніки Нарнії» і «Суспірія», а також престижні премії Берлінського і Венеціанського кінофестивалів, Британської академії, «Сатурн» і, звичайно ж, «Оскар». Але відома Кетрін Матильда Свінтон (повне ім’я) не тільки своїм акторським талантом, а також сильним характером і нордичною зовнішністю. Холодний блонд, ненафарбовані вії, застигла в повітрі укладка (сама Тільда ​​порівнює її з підстриженим кущем), лаконічні наряди і модерністські прикраси — Свінтон часто називають інопланетною жінкою, але вона тільки сміється з цього. Сама актриса не вважає себе красунею, і в моді, за її словами, вона теж «новачок». Все завдяки друзям-дизайнерам, запевняє вона. Але ми готові посперечатися. І з нагоди дня народження актриси з неземною зовнішністю і незвичайним почуттям стилю згадуємо її найефектніші публічні виходи.

Еволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинахЕволюція стилю Тільди Свінтон в 35 світлинах
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos