Now Reading
«Євробаченню» – 2023 в Україні не бувати: нова заява Європейської мовної спілки

«Євробаченню» – 2023 в Україні не бувати: нова заява Європейської мовної спілки

«Євробаченню» – 2023 в Україні не бувати: нова заява Європейської мовної спілки

Серед головних причин – відсутність безпеки

 

Завдяки грандіозній перемозі реп-гурту Kalush Orchestra, наступний пісенний конкурс «Євробачення» мав відбутися в Україні.

Однак 17 червня Європейська мовна спілка (EBU) оголосила, що захід відбудеться поза територією України через поточну ситуацію в країні. За словами організаторів, з великою ймовірністю конкурс прийме срібний призер – Великобританія.

Незабаром міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко публічно висловив незгоду з таким рішенням та потребував додаткових переговорів. З тим самим закликом виступив і прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон.

«Українці виграли чесно та справедливо, хоча в нас була блискуча пісня. Їм потрібно дати шанс провести конкурс», – заявив британський прем’єр.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Eurovision Song Contest (@eurovision)

Читать также
«Євробаченню» – 2023 в Україні не бувати: нова заява Європейської мовної спілки

Вчора Європейська мовна спілка випустила нову заяву, в якій дала чітко зрозуміти, що провести пісенний конкурс «Євробачення-2023» в Україні неможливо. Насамперед, через відсутність безпеки:

«EBU звернувся за сторонньою експертною оцінкою в питаннях безпеки, отримавши висновки, що контрзаходи, запропоновані для пом’якшення загроз при плануванні конкурсу в Україні, були недостатніми для міжнародного публічного заходу, а оцінка ризику масових жертв під час цієї події через конфлікт, що триває, є “високою”».

Також EBU вважає, що «тривалий конфлікт в Україні змушує делегації та учасників неохоче приїжджати до країни».

«Ми також зазначили коментарі генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга про те, що війна в Україні “може тривати роки”», – йдеться у заяві.

EBU также відмовив Україні у праві провести конкурс у прикордонному районі неподалік сусідньої країни, оскільки «технічні характеристики запропонованих місць проведення та відсутність необхідної навколишньої інфраструктури не відповідають вимогам “Євробачення».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos