Fashion Fetish: Diana Gloster та її любов до брендових сумок і одягу made in Ukraine
Чим марять українські світські модниці, як збирають свої колекції та як поєднують улюблені речі, ми показуємо у рубриці Fashion Fetish. Її новою героїнею стала співачка, інфлюенсерка і ведуча подкасту з українськими зірками на власному YouTube-каналі Diana Gloster. Зазвичай вона виглядає, немов з обкладинки глянцю, тож є прикладом бездоганного стилю для багатьох дівчат.
Хто ж є взірцем для самої Діани, сумки яких люксових брендів вона має у власній колекції і речі яких українських брендів – основа її капсульного гардероба? Вона розказує і показує спеціально для INSIDER.UA!
Яка твоя найбільша модна пристрасть і чому?
Моя модна пристрасть – сумки. Я обожнюю якісні брендові сумки, вони поза часом. В мене є wish-list, який я склала у вигляді колажу з конкретною кількістю і конкретними моделями сумок, які я мрію придбати. До завершення моєї колекції залишилось насправді не так багато, але оскільки це дуже дорогі сумки, аби придбати їх, потрібен певний час.
Після цього планую перейти на щось інше, адже я – за свідоме споживання. Вважаю, маючи набір таких класичних моделей, я закрию свою потребу в сумках і вони будуть служити мені роками. Деяким брендовим моделям, які в мене є, вже понад десять років, і вони досі в ідеальному стані, тому ношу їх із задоволенням!
Також я обожнюю корсети і корсетні топи. В моїй колекції їх небагато, але ношу їх дуже часто. В таких топах-корсетах ви можете побачити мене як на концертах, так і у повсякденному житті. Цей елемент одягу мене завжди виручає, коли потрібно швидко зібратися і мати максимально природній вигляд.
Як у тебе з’явився цей фетиш?
Фетиш щодо сумок з’явився не так давно, бо ще років сім назад я обожнювала підбори! Мені було байдуже, якого вони бренду, але було важливо, якого кольору й форми. В мене були прикольні туфлі з різною формою підборів, незвичним дизайном. Але пізніше дещо змінився мій стиль життя і я зрозуміла, що для мене це вже не дуже актуально і не дуже зручно, оскільки перевозити ці всі туфлі було складно, коли ти постійно переїжджаєш або ж багато подорожуєш. Тож, вирішила перейти на більш зручний та мобільний фетиш, як на мене – сумки та одяг made in Ukraine! (сміється)
Почавши цікавитися концепцією свідомого споживання, я зрозуміла, що хочу мати ідеальну капсулу гардероба: обмежена кількість якісних речей, які гарно поєднуються між собою. Я збираю колекцію архівних речей українських дизайнерів, які, певна, існують поза трендами і сезонами. Саме ці речі залишаться в моєму гардеробі надовго. Я обожнюю базові джинси Ksenia Schnaider, топи Bevza, світшоти Malva Florea – вони ідеально підходять мені за стилем, комфортом і якістю! І в чому ще точно впевнилася: вони служитимуть роками.
Скільки екземплярів наразі налічує твоя колекція сумок?
Наразі у мене одинадцять сумок, хоча одна з них не брендова, але я планую її продати, коли куплю на заміну модель люкс-сегмента. Насправді, я не женуся за кількістю. Мені важливо, щоб були ті кольори, форми і бренди, які я люблю і які будуть служити довго. Вони вже стали частиною ДНК мого стилю.
Колекція започаткувалася, коли батьки подарували мені брендову сумку на 18-річчя. Це була Dior, яка зберігається у мене й досі, хоча їй вже понад десять років. Тоді я не замислювалася про колекціонування, але від цього подарунка мене переповнювали такі щирі емоції радості!
В той момент я не усвідомлювала, що саме з цього першого екземпляру і «виросте» згодом моя колекція. Вже свідомо я почала збирати сумки десь два-три роки тому, другим екземпляром стала оливкова сумочка Jacquemus, яку ношу із задоволенням щоліта.
Наразі у мене одинадцять сумок, одна з яких не брендова, але я планую її продати, коли куплю на заміну модель люкс-сегмента.
Чи траплялися цікаві або курйозні історії, пов’язані з придбанням улюблених речей?
О, так! Пам’ятаю, як вперше наважилася купити сумку Jacquemus. Тоді цей бренд тільки починав набувати популярності в Україні. Я дуже довго обирала сумку і замовила її через байєра. Пам’ятаю, як забираю з пошти посилочку, сідаю в машину, в неймовірному передчутті відкриваю коробку, дістаю звідти сумочку, а вона просто в рази менше, ніж я собі уявляла. Завмерши на декілька секунд, я подумала: «Невже я віддала такі великі гроші за таку маленьку сумку?» (сміється)
Зі мною поряд був мій хлопець і ми ще довго сміялися з цієї історії, бо треба було бачити моє обличчя, коли я відкрила посилку. А потім, коли вже наживо побачила інші розміри цих сумочок, зрозуміла, що мій – найзручніший.
Де зазвичай знаходиш свої «фетиші»? Це заплановані покупки чи спонтанні?
Це стовідсотково завжди дуже розмірені, заплановані покупки. Брендові сумки коштують дорого, тому мені завжди потрібен час, аби накопичити кошти. Я поки що не вийшла на той рівень достатку, щоб зайти в будь-який брендовий магазин і спонтанно купити собі аксесуар. Але певна: якщо ми говоримо про свідоме споживання, будь-які покупки загалом не повинні бути спонтанними.
До речі, ще я дуже люблю вінтажні магазини або ринки з вінтажем. Одна з моїх улюблених сумочок у колекції – Celine 90-х років. Знайшла її в українському вінтажному магазині. Абсолютно випадково побачила, і коштувала вона взагалі копійки, як для цього бренду. Вона була в ідеальному стані, просто як нова. Ба більше, вона зовсім не банальна, і мене часто запитують, де є взяла саме таку модель Celine.
Що у твоєму віш-листі найближчим часом?
Найближчим часом хочу придбати рюкзак Gucci з чоловічого відділу. Це ідеальний рюкзак, який доповнить всі образи, які у мене наразі є. Зрозуміла, що формат рюкзаку мені дуже потрібен, оскільки почала досить активно виступати на концертах, а це постійні переїзди, подорожі. З рюкзаком набагато легше мати при собі все необхідне, а сумочка – це більше парадно-вихідний чи повсякденний варіант.
Що робитимеш, якщо улюблений фетиш геть вийде з моди?
В мене все продумано і жодна з моделей в моїй колекції як сумок, так і одягу не вийде з моди. Ба більше, я вірю, якщо річ на 100% «твоя» за стилем, вона не може стати немодною особисто для тебе, адже це частина саме твого стилю, а для мене мода і стиль – різні речі.
Якщо навіть якась загальноприйнята річ вийшла з моди, ти завжди можеш завжди закріпити «свій» тренд за собою. Це буде частинкою твого унікального стилю.
Чи є у тебе ікони стилю? Хто і чому?
У мене немає ікон стилю. Є особистості, якими я надихаюсь. Це Роузі Гантінгтон-Вайтлі, Гейлі Бібер і Вікторія Бекхем. Мені дуже імпонує їхній стиль. Люблю спостерігати, як вони одягаються, особливу увагу звертаю на їхній вибір аксесуарів.
90% мого гардероба – made in Ukraine.
Які бренди тобі особливо імпонують, а які – ніколи не одягнеш?
Я – фанатка українських брендів. Щодо одягу, частіше за все ви мене побачите суто в одязі українських брендів, від мас-маркету до відомих дизайнерів. У мене є низка улюблених брендів, а саме: Malva Florea, the COAT by Katya Silchenko, Bevza, Ksenia Schnaider, Marsego, J’AMEMME. Із задоволенням відстежую колекції цих брендів, частенько забігаю до їхніх шоурумів. Тож, якщо ми говоримо про одяг в основі мого гардеробу, це обов’язково локальні бренди! Якщо підрахувати, 90% мого гардероба – made in Ukraine.
Щодо того, що «ніколи не одягну»: напевно, немає таких брендів, проте я не ношу чорний колір. В моїй шафі є лише одна річ чорного кольору – джинси Ksenia Schnaider, які купувала для кліпу «Зорепад». Тож навряд чи ви мене побачите у total black, принаймні, якщо це не зйомка, для якої стиліст одягне мене саме в чорне, від чого я не в захваті навіть заради мистецтва (сміється)
Мій гардероб на 60% складається з молочних, білих і бежевих відтінків – це моя улюблена палітра. Наприклад, білих брюк-палаццо маю аж три пари від різних брендів, адже я їх постійно ношу як і у сценічному, так і в повсякденному житті. Часом вони заміняють мені джинси, хоч вважається, що білий колір не практичний.
Як відрізняється твій стиль у звичайному і світському житті? Чи змінився гардероб під час війни?
Під час війни кардинально змінилося моє ставлення до речей: хочеться мінімізувати їхню кількість. Прийшло розуміння, що мені не потрібно так багато одягу, взуття і аксесуарів. Тож, щойно прийшла в себе після пережитого в перші місяці війни, зробила масштабну ревізію гардероба, і час від часу продовжую робити це й досі.
Нарешті я віднайшла такий стиль, який дуже легко трансформується і для сцени, і для повсякденного життя.
Щодо мого стилю в роботі та в повсякденному житті – якраз зараз працюю над тим, щоб цей перехід від сценічного образу до рутинного був максимально гладкий, мінімальний. Звісно, що найяскравіші, блискучі в прямому сенсі образи – для сцени. Та інколи ці елементи потихеньку перетікають у звичайне життя. Звісно, я не буду щодня носити підбори та блискітки, але в мене дуже багато подібних аксесуарів. Мені здається, що чомусь на мені цей блиск виглядає дуже природно і не занадто «концертно».
В повсякденному житті обираю більш комфортний одяг, але водночас завжди жіночний та структурований. Я люблю чіткі лінії і форми на контрасті з легкими фактурами. Як на мене, мій стиль у повсякденному житті не сильно відрізняється від сценічного.
Навіть коли я обираю одяг для подорожей, це скоріш за все буде якась легка сукня, яка не мнеться, аніж спортивний костюм. Мені подобається, що я нарешті віднайшла такий стиль, який дуже легко трансформується і для сцени, і для повсякденного життя.
Фото: Вікторія Овчаренко