Now Reading
Фестиваль Atlas Weekend змінив назву

Фестиваль Atlas Weekend змінив назву

Фестиваль Atlas Weekend змінив назву

Простіше і лаконічніше

 

Найбільший фестиваль у Східній Європі Atlas Weekend оголосив про зміну назви: тепер він називатиметься просто Atlas. Організатори пояснюють, що причин для зміни назви було декілька.

По-перше, використовувати слово «weekend» вже неактуально, адже фестиваль переріс позиціонування «фестиваль вихідного дня». У 2021 році він тривав тиждень, а 2022-го триватиме 5 днів.

По-друге, шанувальники фестивалю в розмовній мові вже давно використовують назву Atlas, адже так значно лаконічніше та простіше.

По-третє, на це рішення також вплинула тенденція до мінімізації і простоти. 

Фестиваль Atlas Weekend змінив назву

Разом із назвою організатори змінюють і візуальне оформлення фестивалю. Цього року вони зупинилися на стилістиці коміксів.

«З кожним роком ми розвиваємось і стаємо більш масштабними. Ми давно зрозуміли, що переросли weekend-ний формат, який був на початку. Ми продовжуємо будувати музичну історію в Україні і плануємо це робити ще крутіше, ніж раніше. Разом із назвою, ми також змінюємо візуальне оформлення. Цього року зупинились на стилістиці коміксів», – коментує засновник та генеральний директор фестивалю Дмитро Сидоренко.

Фестиваль Atlas Weekend змінив назву

Відомо, що у 2022 році фестиваль Atlas пройде у Києві на ВДНГ з 6 по 10 липня. За традицією, в перший день фестивалю вхід буде вільний для всіх. Цього року на фестивалі заграють: Twenty One Pilots, Placebo, alt-J, Yungblud, Two Door Cinema Club, Apocalyptica, Alma, Within Temptation, Tom Grennan, Guano Apes та багато інших, чиї імена організатори анонсують згодом.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos