Now Reading
Футбольний клуб «Прикарпаття» майже повним складом вступив до лав ЗСУ

Футбольний клуб «Прикарпаття» майже повним складом вступив до лав ЗСУ

Футбольний клуб «Прикарпаття» майже повним складом вступив до лав ЗСУ

Приклад мужності та патріотизму 

 

Український футбольний клуб з Івано-Франківська «Прикарпаття», який виступає у Першій лізі чемпіонату України, показав чудовий приклад героїзму та патріотизму.

Захищати рідну землю від російських окупантів вирушили одразу 14 гравців, а також тренерський штаб. Футбольний клуб «Прикарпаття» майже повним складом вступив до лав ЗСУ

Футболісти зізнаються, що спочатку не хотіли вступати до лав ЗСУ, оскільки через відсутність військових навичок боялися бути тягарем для української армії.

Однак потім їм пояснили, що спершу вони пройдуть навчання основам військової справи.Футбольний клуб «Прикарпаття» майже повним складом вступив до лав ЗСУ

«Був страх не те що служити, був страх не заважати, бо тут професіонали своєї справи. Вони добре знають, чим займатися. Це як взяти в професійну команду футболіста з району, він лише заважатиме. Це так само як і взяти футболіста в армію, який нічого не вміє. Саме це трохи стримувало – не бути тягарем. Але коли нам військовий комісар пояснив, що нас будуть поступово готувати, дадуть ази та покажуть, як тримати зброю, воювати та захищати Україну, то ми прийняли рішення і вступили в ЗСУ. Нас вже познайомили з автоматом: навчили розбирати, чистити та стріляти. Все поступово. Заходимо в караул, несемо службу», – розповів півзахисник «Прикарпаття» Василь Цюцюра.

Футбольний клуб «Прикарпаття» майже повним складом вступив до лав ЗСУ

Варто зазначити, що це абсолютно безпрецедентний випадок з початку війни, коли футбольна команда Першої ліги одноголосно ухвалює рішення про мобілізацію.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos