Now Reading
Гайді Клум судиться з колишнім чоловіком

Гайді Клум судиться з колишнім чоловіком

Гайді Клум судиться з колишнім чоловіком

Сіл не дозволяє їй вивезти дітей з США

Гайді Клум і Сіл розлучилися в 2014 році й з того моменту демонстрували ідеальні стосунки колишнього подружжя: разом відзначали свята, ніколи не ділили дітей і зазначали в інтерв’ю, що завжди будуть близькими людьми. Однак, останнім часом щось пішло не так і батьки не можуть домовитися з приводу того, чи варто їх дітям залишати США і відлітати з матір’ю до Європи, де її чекають на зйомках 16-го сезону проєкту «Наступна топ-модель Німеччини» .

Гайді Клум судиться з колишнім чоловіком
Гайді Клум і Сіл, 2011

Дійшло до того, що Гайді звернулася до суду з проханням про термінове слухання, в результаті якого вона має намір відстояти своє право відвезти дітей до Німеччини. Супермодель стверджує, що Сіл не дозволяє дітям залишати Лос-Анжелес, боячись, що в Європі вони можуть заразитися коронавірусом. Хоча ще в квітні він був не проти, але тепер передумав. Гайді запевняє, що вона просто «у розпачі», тим більше діти й самі не хочуть залишатися в США без неї. Незважаючи на спільну опіку, більшу частину часу діти живуть з нею, йдеться в заяві Клум, а Сіл проводить час з ними нерегулярно.

Гайді Клум судиться з колишнім чоловіком

Читать также
Гайді Клум судиться з колишнім чоловіком

«Я добре обізнана про всі необхідні заходи безпеки, пов’язані з коронавірусом, і ніколи б не піддала ризику наших дітей. Я прийму всі запобіжні заходи в Німеччині так само, як я роблю це в США», – написала Клум, зазначивши, що дуже вдячна за можливість працювати, враховуючи економічну кризу у світі. Зйомки, які традиційно проходили в Лос-Анжелесі, почнуться вже в жовтні. У Німеччині – саме через епідеміологічну ситуацію, яка не дозволяє німецькій знімальній групі прилетіти в США.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos