Now Reading
Гейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidas

Гейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidas

Гейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidas

Довгоочікувана колаборація зими

 

Спортивний бренд adidas і Бейонсе представили третю спільну колекцію ICY PARK, присвячену зимовому відпочинку, – вона покликана підкреслити прагнення до самовираження і надихнути на творчість. У лукбуці знялися друзі співачки – модель Гейлі Бібер, репер Gucci Mane і співачка Кааш Пейдж.

До колаборації увійшли кроп-топи, боді, легінси і велосипедки із «зимовим» принтом, спортивні костюми, об’ємні бомбери, шуби з кольорового штучного хутра, пуховики, шапки, а також білі кросівки Ultra Boost, Forum Lo і Super Sleek. У продаж колекція надійде на сайті adidas 19 лютого.

Гейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidasГейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidasГейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidasГейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidasГейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidasГейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidasГейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidasГейлі Бібер і Gucci Mane знялися в новому кампейні Бейонсе та adidas
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos