Now Reading
Геометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для Chloé

Геометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для Chloé

Геометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для Chloé

Ковток свіжого повітря

 

У грудні 2020-го стало відомо, що пост креативного директора Chloé займе Габріела Герст – вона замінила Наташу Рамсей-Леві, яка очолювала модний Дім чотири роки. Тому дебютну колекцію Герст у рамках Тижня моди в Парижі шанувальники бренду чекали з особливим хвилюванням. І варто віддати належне, нова лінійка повністю виправдала очікування.

Геометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для Chloé

Головним джерелом натхнення, за словами Герст, стала для неї засновниця Chloé Габі Аг’єн. Основу нової колекції склали пончо в смужку, сукні з переробленого кашеміру, дублені пальто і пуховики, довгі сарафани зі шкіри, плетені сумки з бахромою. Крім того, дизайнер використала техніку печворк – шматки ковдри успішно перетворилися в подовжені пальто. А за романтику відповідали шовкові блузи та сукні.

Геометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для ChloéГеометричні принти та пальто в стилі печворк: дебютна колекція Габріели Герст для Chloé
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos