Now Reading
«Хрестоматія»: ONUKA представила відео до 207-річчя Тараса Шевченка

«Хрестоматія»: ONUKA представила відео до 207-річчя Тараса Шевченка

«Хрестоматія»: ONUKA представила відео до 207-річчя Тараса Шевченка

До 207-річчя великого Кобзаря

 

ONUKA продовжує розвивати запущений в лютому відео-проєкт «Хрестоматія», в якому декламує вірші, які викликають у неї сильні почуття і переживання, «чіпляють» і змушують заглянути всередину себе. Другий ролик з серії артистка присвятила Тарасу Шевченку, приурочивши до сьогоднішнього 207-річчя видатного українського поета. «Брила, символ, кумир. Безстрашна, вільна думками, глибоко патріотична людина — уособлення української долі та абсолютного таланту, митець у всіх сенсах», – говорить ONUKA.

Для декламації співачка вибрала знайомий всім за шкільною програмою вірш «Минають дні, минають ночі …», який прочитала, гуляючи по залах Національного художнього музею перед об’єктивом чоловіка, саунд-продюсера Євгена Філатова (The Maneken).

«Вірш, мабуть, знайомий кожному зі шкільної програми. Хоча він дещо попсовий і банальний, але досі актуальний, – пояснює свій вибір артистка. – Мені здається, що це найбільший страх сучасної людини — жити без призначення, без мотивації. І в цих словах це відчуття дуже тонко та яскраво закарбовано, у найбільш небальному та невульгарному сенсі».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
4
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos