Now Reading
Ім’я Бориса Джонсона з’явилося на київській Алеї сміливості

Ім’я Бориса Джонсона з’явилося на київській Алеї сміливості

Ім’я Бориса Джонсона з’явилося на київській Алеї сміливості

«За незмінну й міцну підтримку»

 

Вчора Україна відзначала 31-у річницю своєї незалежності. З цієї нагоди до Києва прибув прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, незважаючи на загрозу ракетного обстрілу. Він вирішив особисто привітати українців зі святом. Це вже його третій візит із початку повномасштабного російського вторгнення.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Така неоціненна підтримка з боку британського політика не могла залишитися без уваги і подяки з боку українців. Спершу на його честь було названо набережну на річці Стугна у місті Василькові, потім його посвятили в козаки під ім’ям Борис Чуприна, а пізніше присвоїли звання почесного громадянина Одеси.

А вчора його ім’я з’явилося на київській Алеї сміливості, яка раніше була відкрита президентом України Володимиром Зеленським та президентом Польщі Анджеєм Дудою. На ній увічнюватимуть імена політичних лідерів та інших представників країн-партнерів, які надають Україні підтримку у війні з РФ.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

«Борисе Джонсон, уся країна хоче подякувати тобі не лише на словах, а й історично за незмінну й міцну підтримку. Тому сьогодні твоє ім’я з’явилося на Алеї сміливості. Друже, дякую за сьогоднішній візит і незмінну міцну підтримку нашої країни та людей. Завжди радий бачити тебе на українській землі!» – наголосив Володимир Зеленський.

Крім цього, президент України нагородив британського прем’єра орденом Свободи, зазначивши, що ця нагорода повністю відображає те, що Борис Джонсон робив і робить для України та всієї Європи.

Додамо, у Великій Британії до Дня Незалежності України резиденцію прем’єр-міністра Бориса Джонсона прикрасили соняшниками, а оркестр шотландських гвардійців виконав у центрі Лондона «Стефанію» Kalush Orchestra.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от BBC News (@bbcnews)

Ім’я Бориса Джонсона з’явилося на київській Алеї сміливостіІм’я Бориса Джонсона з’явилося на київській Алеї сміливостіІм’я Бориса Джонсона з’явилося на київській Алеї сміливості
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos