Now Reading
Інсайдери: принц Гаррі шукає житло у Лондоні

Інсайдери: принц Гаррі шукає житло у Лондоні

Інсайдери: принц Гаррі шукає житло у Лондоні

Заради друзів, які недолюблюють Меган Маркл 

 

Принц Гаррі, котрий вже кілька років живе зі своєю дружиною, акторкою Меган Маркл, і двома дітьми у Каліфорнії, та навіть встиг стати резидентом США, вирішив придбати будинок у Великій Британії.

Інсайдери: принц Гаррі шукає житло у Лондоні

До такого рішення молодшого сина короля Карла III підштовхнула туга  за армійськими та університетськими товаришами, які не хочуть приїздити в гості до принца, бо не ладнають з його дружиною. Цією звісткою поділився королівський експерт Том Квінн із виданням The Mirror:

«Гаррі сумує за деякими аспектами свого колишнього життя у Великій Британії. Радість від переїзду в Штати, коли все нове й захопливе, уже добігає кінця. Тепер Гаррі озирається назад через рожеві окуляри», – наголосив Квінн і додав, що багато близьких для принца людей не можуть порозумітися з Меган Маркл. Тож тепер заради зустрічей із друзями Гаррі приїздитиме на батьківщину.

Інсайдери: принц Гаррі шукає житло у Лондоні

Читать также
Інсайдери: принц Гаррі шукає житло у Лондоні

Разом з цим герцог Сассекський, якого виселили із Фрогмор-котеджу, будинку, подарованого покійною королевою Єлизаветою II з нагоди весілля онука, через скандальні мемуари принца, не розглядає варіант мешкання у готелях під час своїх наступних візитів у Лондон.

«Гаррі сповнений рішучості знайти свій власний постійний дім у Великій Британії, почасти тому він продовжує свій судовий позов, щоби змусити британських платників податків заплатити за його безпеку», – додав королівський біограф.

Наразі принц із дружиною живе у маєтку в Монтесіто, штат Каліфорнія, вартістю $14 мільйонів.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos