Now Reading
Instagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному острові

Instagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному острові

Instagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному острові

Зірка реаліті опублікувала фото з вечірки

 

Кім Кардаш’ян, якій 21 жовтня виповнилося 40 років, відзначила ювілей з розмахом. Для цього зірка реаліті-шоу орендувала розкішний тропічний острів, куди запросила тільки сім’ю і близьких друзів.

Instagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному острові

При цьому точне місце розташування іменинниця до останнього тримала в секреті. Навіть на світлинах з вечірки, якими зірка поділилася в своєму Instagram, локація не розголошується. Судячи з фото, на торжестві Кім була в золотистій міні-сукні і босоніжках в тон. Радісню подію з нею розділили мама Кріс Дженнер, а також сестри Хлої Кардаш’ян, Кортні Кардаш’ян і Кендалл Дженнер. У кадрі бракує тільки чоловіка іменинниці, сподіваємося, що Каньє Вест в цей момент саме перебував по той бік камери.

Під яскравими фото Кім написала зворушливий пост:

«Мені сорок, і я почуваюся такою везучою та щасливою. Немає жодного дня, який я приймала б як належне, особливо в цей час, коли всім нам нагадують про речі, які дійсно мають значення. На свій день народження цього року я не змогла придумати нічого кращого, ніж провести його з людьми, які допомогли мені стати тією жінкою, якою я є сьогодні.

Читать также
Instagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному острові

Я не думаю, що до COVID-19 будь-хто з нас дійсно цінував, якою простою розкішшю це було — мати можливість подорожувати або бути разом з сім’єю і друзями в безпеці. Після двох тижнів багаторазових перевірок стану здоров’я, тестів і карантину я здивувала своє найближче оточення поїздкою на приватний острів, де ми могли прикинутися, що все в порядку, хоча б на короткий час.

Ми танцювали, катались на велосипедах, плавали біля китів, каталися на каяках, дивилися фільм на пляжі і робили ще купу класних речей. Я розумію, що для більшості людей це зараз недосяжно. Тому такі моменти нагадують мені про те, наскільки привілейоване моє життя. І яка я щаслива».

Instagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному островіInstagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному островіInstagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному островіInstagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному островіInstagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному островіInstagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному островіInstagram-звіт: як і з ким Кім Кардаш’ян відзначила 40-річчя на таємному острові
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos