Now Reading
Іван Дорн запустив грант на підтримку молодих талантів

Іван Дорн запустив грант на підтримку молодих талантів

Іван Дорн запустив грант на підтримку молодих талантів

Заради майбутньої культури України

 

Іван Дорн, який завжди підтримував автентичні та самобутні таланти країни, вирішив продовжити цю місію. Артист запускає ініціативу «Грант на підтримку нової української музики», мета якої – відшукати тих, хто рефлексує сьогодення та відчуває майбутнє української пісні, а потім допомогти їхній творчості бути почутою, надати їм корисні знання із розвитку у музичній сфері, а також підтримати музикантів фінансово.

Іван Дорн запустив грант на підтримку молодих талантів

«Сам творити зараз не здатний, але допомогати творити іншим – моя місія, що вимірюється роками. Хочу допомогти тим, хто прагне висловитись у творчості. Кому є, що сказати, але вони не здатні через наступні причини: нема грошей, нема розуміння, як це зробити, нема впевненності та сил… В цьому може допомгти грант, який ми запускаємо з моєю командою. Це потрібно не тільки музикантам, але й усій країні, бо Україна – то є пісня, а пісню куля не бере», – резюмував Іван Дорн.

Взяти участь у гранті можна з 3 до 17 листопада 2022 року, подавши заявку на сайті www.uamusicgrant.com.

Відбір музичних творів проходитиме у два етапи, за результатами яких буде визначено 5 переможців, які й отримають гранти. Четверо переможців оберуть журі, до складу якого увійшли Іван Дорн, The Lazy Jesus, Ярик Маяк, JAW, та одного – аудиторія шляхом онлайн-голосування.

Іван Дорн запустив грант на підтримку молодих талантів

Один грант складається з грошової частини (40 тисяч гривень) та освітньої (консультації від провідних діячів музичної індустрії). Серед менторів-консультантів: Іван Дорн «музичний продакшн та креатив», Андрій Зайцев «дистриб’юція на стрімінгових сервісах» (колишній програмний директор Радіо Miami, консультант французького дистриб’ютора Believe), Ярослав Маяк «написання та продюсування музики» (саунпродюсер українських гуртів bunht, TОНКА), JAW «просування своєї музики у Європі» (французький електронний гурт dOP).

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos