Now Reading
Jerry Heil виступила на вулиці в Берліні, щоб нагадати про війну в Україні

Jerry Heil виступила на вулиці в Берліні, щоб нагадати про війну в Україні

Jerry Heil виступила на вулиці в Берліні, щоб нагадати про війну в Україні

Співачка виконала пісню «Мрія»

 

Українська співачка Jerry Heil зараз перебуває за кордоном – вона їздить країнами Європи з благодійними концертами на підтримку України.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от JERRY HEIL (@thejerryheil)

Будучи в Берліні, артистка випадково почула, як на вулиці два брати-українці, Костянтин та Маркіян Лукінюки, грають просто неба, одягнені у футболки в кольорах українського прапора. Співачка, не довго думаючи, вирішила приєднатися до них та виконати свою нову україномовну пісню «Мрія».

«Порив душі. Завжди можна зробити щось більше. Так, я кожні кілька днів виступаю на благодійних концертах чи заходах, але коли дізналася, що ці українські таланти, брати, грають на вулиці просто неба, я подумала, що часом це ефективніше!» – написала знаменитість у своєму Instagram.

Співачка зрозуміла для себе, що такі виступи дуже ефективні, адже це ще одна можливість нагадати світу, що війна в Україні триває.

«Достукатися до людей, які у своїх думках залишають роботу, мріючи про відпочинок – сказати, що більшість українців не мають такої можливості вже стільки часу з початку повномасштабного вторгнення росії! І люди зупинялися. І знімали. А значать це побачать їхні друзі. Отже, вони знову будуть говорити! Це зараз наше завдання – усіх, хто за кордоном – робити так, щоби тут говорили!» – закликала Jerry Heil.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos