Now Reading
Каньє Вест та Джулія Фокс більше не разом

Каньє Вест та Джулія Фокс більше не разом

Каньє Вест та Джулія Фокс більше не разом

Вони «залишаються гарними друзями та колегами»

 

Минулого тижня з’явилася інформація про те, що Каньє Вест зустрічається з іншими жінками, а з Джулією Фокс знаходиться у вільних стосунках. Тепер стало відомо, що гучний роман пари закінчено.

Про це E! News розповів представник Фокс: «Джулія та Каньє залишаються гарними друзями та колегами, але вони більше не разом».

На тлі цієї новини у соціальних мережах почали говорити, що після розлучення Джулію Фокс бачили заплаканою в аеропорту. Дівчина вирішила спростувати ці чутки. Вона зробила пост в Instagram-історіях, який пізніше видалила. «ЗМІ хотіли б зобразити мене сумною самотньою жінкою, яка плаче в літаку на самоті, але це неправда», — написала вона.

 Скрін посту Джулії Фокс

Нагадаємо, Каньє Вест та Джулія Фокс познайомилися в Маямі наприкінці 2021 року. Офіційно свій роман вони підтвердили, знявшись для журналу Interview. За півтора місяця Вест та Фокс стали головною зірковою парою. Їхні спільні виходи на Тижнях моди обговорювали всі світські та модні медіа. Востаннє разом їх бачили на вечірці з нагоди дня народження Джулії, яка відбулася на початку лютого.

Каньє Вест та Джулія Фокс більше не разом
Каньє Вест та Джулія Фокс, Interview
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos