Now Reading
Карпати під час пандемії в об’єктиві львівського фотографа потрапили до вересневого номера National Geographic

Карпати під час пандемії в об’єктиві львівського фотографа потрапили до вересневого номера National Geographic

Карпати під час пандемії в об’єктиві львівського фотографа потрапили до вересневого номера National Geographic

Гордість дня

 

Роботи українця Артура Абраміва знову потрапили на сторінки National Geographic. Цього разу фотограф досліджував життя та відпочинок в українських Карпатах під час пандемії Covid19.

Історія під назвою «Ukraine’s Untouched Mountain Village» стала частиною журнального видання National Geographic Traveller (IN) за вересень 2020, і тепер є відомою на весь світ, ставши історією про мандрівки і туризм в Україні.

В основу матеріалу про Українські гори, якому часопис присвятив  8 сторінок, лягли похід фотографа в Карпатах та висвітлення життя місцевого населення, культури і особливостей відпочинку під час пандемії коронавірусу.

На сторінки потрапили фотографії гірських українських поселень, інтерв’ю горян, науково-пізнавальна інформація про дивовижну природу, дикий світ та фауну Карпат. Над проектом спільно працювали команда фотографа та цілий штат редакторів National Geographic, які подали достовірну інформацію про унікальність українських Карпат, їхню історію та практичні поради.

Артур Абрамів — львівський художник-експерименталіст, займається фотографією вже 14 років. Він є фото-журналістом американської агенції ZUMA Press, дописувачем National Geographic Hu. Роботи Артура регулярно публікуються у NatGeo у всьому світі. Також він є переможцем багатьох престижних міжнародних фото-проектів.

Читать также
Карпати під час пандемії в об’єктиві львівського фотографа потрапили до вересневого номера National Geographic

Цього літа світлина Артура, зроблена в електричці Мукачево-Львів 2018 року, перемогла в міжнародному конкурсі National Geographic Traveller India і увійшла до серпневого номера журналу.

«На конкурс я подавав сім фотографій з різних локацій, з них п’ять увійшли в лонг-лист, а згодом один в шорт-лист. Ця робота і здобула перше місце. Сформувався такий собі невеличкий проект по транспорту. Зі мною спілкувалася редакторка National Geographic Traveller (IN). Вона казала, що редакція була приголомшена від усіх п’ятьох робіт. Цікаво, що після перемоги, мені написала дівчина, яка на фотографії читає книгу», — ділився тоді враженнями Артур в ексклюзивному коментарі редакції  INSIDER.

Карпати під час пандемії в об’єктиві львівського фотографа потрапили до вересневого номера National GeographicКарпати під час пандемії в об’єктиві львівського фотографа потрапили до вересневого номера National GeographicКарпати під час пандемії в об’єктиві львівського фотографа потрапили до вересневого номера National GeographicКарпати під час пандемії в об’єктиві львівського фотографа потрапили до вересневого номера National GeographicКарпати під час пандемії в об’єктиві львівського фотографа потрапили до вересневого номера National GeographicКарпати під час пандемії в об’єктиві львівського фотографа потрапили до вересневого номера National Geographic
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos