Now Reading
Катерина Кухар та Олександр Стоянов зворушливо привітали один одного з річницею весілля

Катерина Кухар та Олександр Стоянов зворушливо привітали один одного з річницею весілля

Катерина Кухар та Олександр Стоянов зворушливо привітали один одного з річницею весілля

Пара офіційно узаконила свої стосунки рівно рік тому

 

15 вересня зірки українського балету Олександр Стоянов і Катерина Кухар выдсяткували першу річницю весілля. З цієї нагоди прем’єр Національної опери і прима-балерина привітали один одного в Instagram, опублікувавши архівні кадри з київського РАГСу.

«Рівно рік тому ми знову поклялися любити один одного вічно! І нехай ми вже 10 років разом, але цей рік був особливим, адже ми зуміли зробити те, чого не робили жодного разу за весь цей час: дуже довго відпочивали і насолоджувалися нашою родиною. І ще у сто крат сильніше огорнули наш світ любов’ю! Ти моя муза, мій храм, моя стихія і кохання всього життя! Нехай так буде завжди!» — звернувся Олександр до коханої.

View this post on Instagram

Ровно год назад мы снова поклялись любить друг друга вечно! ⠀ И пусть мы уже 10 лет вместе, но этот год был особенным, ведь мы сумели сделать то, чего не делали ни разу за всё это время: очень долго отдыхали и наслаждались нашей семьей. И ещё во сто крат сильнее окутали наш мир любовью!♥️ ⠀ Ты моя муза, мой храм, моя стихия и любовь всей жизни! Пусть так будет всегда! ⠀ 🎶 За идеальную песню к этому видео спасибо @monatik_official !

A post shared by Aleksandr Stoianov / Стоянов (@stoianov_aleksandr) on

Катерина теж подякувала чоловіку за прекрасні 10 років і пообіцяла любити його вічно.

«Я буду пристрасно любити тебе сьогодні і завжди. Я обіцяю зберегти це почуття і знаю: ця любов одна і на все життя. Ми це доводимо один одному вже 10 років! Ти — чоловік мого життя, і я завжди готова бути поруч з тобою, за тобою і на випадок чого, піти першою і провести тебе через темний ліс. Тому що з тобою я смілива, щаслива, оповита твоєю любов’ю і натхненна! Мені в цьому світі нічого не чуже і не страшне, поки прокидаючись, я можу обіймати тебе і дивитися на тебе сплячого! Ти мій! Кохаю!» — написала прима-балерина під серією зворушливих кадрів.

Читать также
Катерина Кухар та Олександр Стоянов зворушливо привітали один одного з річницею весілля
View this post on Instagram

Я буду страстно любить тебя сегодня и всегда. Я обещаю сохранить это чувство и знаю: эта любовь одна и на всю жизнь. Мы это доказываем друг другу уже 10 лет! ⠀ Ты — мужчина моей жизни и я всегда готова быть рядом с тобой, за тобой и в случай чего, пойти первой и провести тебя через тёмный лес. Потому что с тобой я смелая, счастливая, окутана твоей любовью и вдохновлена! Мне в этом мире ничего не чуждо и не страшно, пока просыпаясь, я могу обнимать тебя и смотреть на тебя спящего! ⠀ ТЫ — МОЙ! ЛЮБЛЮ!♥️ ⠀ #годовщинасвадьбы

A post shared by Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) on

Олександр Стоянов і Катерина Кухар разом вже 10 років. 2014 року вони повінчалися в церкві, в 2018-му узаконили стосунки в США, а в 2019-му розписалися в київському РАГСі і зіграли весілля в прямому ефірі шоу «Танці з зірками». Пара виховує сина Тимура і доньку Анастасію.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos