Now Reading
Катя Осадча прокоментувала намір Горбунова усиновити дитину

Катя Осадча прокоментувала намір Горбунова усиновити дитину

Катя Осадча прокоментувала намір Горбунова усиновити дитину

Зіркова пара серйозно підійшла до цієї теми

 

Напередодні телеведучий Юрій Горбунов заговорив про можливе усиновлення дитини, яка осиротіла через війну.

Катя Осадча вперше прокоментувала заяву чоловіка. Теледіва підтвердила, що вони справді мають такий намір, але до цього питання подружня пара вирішила повернутися після закінчення війни, оскільки усиновлення – це «відповідальніше, ніж народження дитини».

«Ми з Юрою мали розмову щодо усиновлення і вирішили, що повернемося до цієї думки після закінчення війни. Це дуже нелегка тема, я вважаю, усиновлення – це відповідальніше, аніж народження дитини. Хочеться зауважити, що перше емоційне бажання взяти дитину у родину, – це прекрасне бажання, але потрібно поставитися до нього вкрай серйозно. Працювати з психологом, занурюватись у цю тему, знати всі підводні течії, спілкуватися з батьками, що вже мають такий досвід. Я за те, щоб перед усиновленням батьки самі себе перевірили на стійкість та емоційний і моральний аспект. Тому ми з Юрою вирішили повернутися до цієї теми згодом, а поки читати, дізнаватися про усиновлення. Я найближчим часом планую почати ділитися інформацією, яку буду знаходити, щоб ця процедура у країні була за справжнім покликом серця. Щоб люди були відповідальними і не повертали дітей у дитячі будинки», – розповіла Катя у своєму недавньому інтерв’ю для НВ.

Читать также
Катя Осадча прокоментувала намір Горбунова усиновити дитину

Катя Осадча прокоментувала намір Горбунова усиновити дитину

Нагадаємо, Катя Осадча та Юрій Горбунов виховують двох синів – Івана та Данила. Також у телеведучої є дорослий син від попереднього шлюбу – Ілля, він минулого року вступив до університету.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos