Now Reading
Кейт Міддлтон відповіла на звинувачення у фотошоп-ефектах

Кейт Міддлтон відповіла на звинувачення у фотошоп-ефектах

Кейт Міддлтон відповіла на звинувачення у фотошоп-ефектах

«Іноді я експериментую з редагуванням»

 

Напередодні Кенсінгтонський палац опублікував першу світлину Кейт Міддлтон після операції на черевній порожнині. Потому кілька відомих фотоагентств, зокрема Reuters і Getty, видалили знімок зі своїх баз, заявивши, що фото, можливо, зазнало маніпуляцій, тобто для його створення були використані цифрові технології.

Уважні користувачі соцмереж відразу після публікації сімейного портрета почали писати, що перед ними – не що інше, як згенерована штучним інтелектом світлина. Аргументували своє припущення кривою бруківкою, листям на деревах, що не відповідає словам палацу, ніби це недавнє фото. А також відсутність обручки Кейт, розмита спідниця Шарлотти та її частково відсутній рукав кардигану.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Good Old Movies (@goodoldmovies)

Читать также
Кейт Міддлтон відповіла на звинувачення у фотошоп-ефектах

Довкола фотографії виник такий ажіотаж, що принцесі Уельській довелося вийти на зв’язок і відповісти на всі обурення з приводу її нового портрета з дітьми.

«Як і багато фотографів-аматорів, іноді я експериментую з редагуванням. Я хотіла б вибачитися за всю плутанину, яку викликала наша сімейна світлина, опублікована вчора. Сподіваюся, всі, хто відзначав це свято, чудово провели День матері», – резюмувала Кетрін.

Кейт Міддлтон відповіла на звинувачення у фотошоп-ефектах
Кейт Міддлтон

Варто зазначити, що навколо операції принцеси Уельської і так виникло безліч конспіративних теорій, а ця фотографія лише підкріплює найдивніші з них. Схоже, серіал #WhereIsKateMiddleton триває …

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos