Now Reading
Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21

Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21

Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21

Подовжені жилети і костюми вільного силуету

 

Український бренд Vorozhbyt&Zemskova представив нову весняно-літню колекцію, натхненну великими містами майбутнього. Багато в чому на дизайнерів вплинули ідеї футуролога Жака Фреско, з його концепцією Venus Project. Це унікальний проект кібер-мегаполісу, де наука і технології будуть служити суспільству з меншим впливом на навколишнє середовище.

Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21

Незважаючи на футуристичний стайлінг, Олена Ворожбит і Тетяна Земскова закодували в новій колекції символи жіночності. У маскулінних мінімалістичних формах вони використовують пастельну колірну гамму, а також ніжне мереживо, але з утилітарним характером. Бренд не зраджує своїй fashion-генетиці, повертаючись до благородної стриманості і пластики ліній. Традиційно Vorozhbyt & Zemskova демонструють ідеально вивірений крій і увагу до деталей.

Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21

Ключові моделі: подовжені жилети, спідниці міді, костюми вільного силуету, сукні і топи з затяжками, міські шорти і кюлоти. Матеріали: мереживо, шовк, еко-шкіра, льон. Колірна гама: ніжні пастельні відтінки блідо-рожевого, пісочного, а також квітковий принт. Деталі: декоративні затяжки, утилітарні пояси, накладні кишені.

Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21Кібер-місто майбутнього, еко-свідомість і нова жіночність в лукбуці Vorozhbyt & Zemskova SS 21
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos