Now Reading
Кім Кардаш’ян показала найцінніші предмети свого будинку

Кім Кардаш’ян показала найцінніші предмети свого будинку

Кім Кардаш’ян показала найцінніші предмети свого будинку

Для журналу Vogue

 

Кім Кардаш’ян стала героїнею березневої обкладинки американського журналу Vogue. З цієї нагоди Кім вирішила вдруге запросити до себе в гості редакторів видання, щоб показати найулюбленіші та найважливіші предмети свого будинку в Каліфорнії.

Повністю сіра будівля в мінімалістичному стилі сповнена кількома цінними для зірки речами (і це зовсім не коштовності). Наприклад, у ролику Кардаш’ян розповідає про малюнки своєї дочки Норт, які знаходяться на кухні, і про альбом із фотографіями та листами до дітей, зробленими на згадку про найяскравіші сімейні моменти. Вона також показала баскетбольний майданчик, розташований на задньому дворі будинку, та невеликий луг з овочевим садом. «Ми вирощуємо власні овочі та фрукти. Збираємо їх всією сім’єю та їмо просто з грядки», — зізнається Кім.

Насамкінець зірка повела команду Vogue до своїх машин. Автомобілі Lamborghini, Rolls-Royce та Maybach повністю виконані у колір будинку: «Я хотіла, щоб мої машини виглядали гармонійно. У мене сірий будинок, і я вирішила, що вони повинні відповідати йому кольором».

 

Читать также
Кім Кардаш’ян показала найцінніші предмети свого будинку

Нагадаємо, раніше Кім Кардаш’ян вже показувала журналу Vogue свій будинок. У 2019 році редактори видання приїжджали до неї для зйомок рубрики «73 питання».

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos