Now Reading
Кім Кардаш’ян виступила із заявою щодо конфлікту в Нагірному Карабаху

Кім Кардаш’ян виступила із заявою щодо конфлікту в Нагірному Карабаху

Кім Кардаш’ян виступила із заявою щодо конфлікту в Нагірному Карабаху

Знаменитість, зокрема, звернулася до США

 

Зірка Instagram Кім Кардашьян, у якої є вірменське коріння з боку батька Роба Кардаш’яна, підтримала Вірменію в конфлікті з Азербайджаном через Нагірний Карабах.

Дружина Каньє Веста впевнена, що Вірменія стала жертвою необґрунтованої атаки Азербайджану. Вона підкреслила, що в новинах те, що відбувається, неправильно називають сутичками.

«Вірменія — жертва атаки Азербайджану і передбачуваної кампанії з дезінформації, яка супроводжує ці повідомлення. Азербайджан блокує повідомлення ЗМІ, крім інформації про пропаганду війни», — написала вона в Twitter.

Кім Кардаш’ян закликала відправити в регіон міжнародних спостерігачів для розслідування.

«Ми потребуємо міжнародних спостерігачів, щоб це розслідувати, і просимо світове політичне і дипломатичне співтовариство запобігти непотрібній ескалацію і трагедії», — підкреслила знаменитість.

Читать также
Кім Кардаш’ян виступила із заявою щодо конфлікту в Нагірному Карабаху

Кім також звернулася до підписників з проханням обривати телефон Білого дому і Конгресу США, щоб розповісти їм про ситуацію в Нагірному Карабаху, а також запобігти участі Туреччини в цьому конфлікті.

27 вересня в Нагірному Карабаху відновилися військові дії. Міноборони Азербайджану заявило, що військові Вірменії обстріляли населені пункти на лінії зіткнення в Карабаху. За заявою вірменської сторони, Карабах «піддався повітряним і ракетним атакам». У Карабаху та Вірменії оголошено військовий стан і мобілізацію. Азербайджан також ввів військовий стан у низці регіонів і міст. У боях постраждало кілька десятків людей з обох сторін.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos