Now Reading
Кім Кардаш’ян запускає косметичну лінію для догляду за шкірою

Кім Кардаш’ян запускає косметичну лінію для догляду за шкірою

Кім Кардаш’ян запускає косметичну лінію для догляду за шкірою

У співпраці з Coty Inc.

 

Кім Кардаш’ян вирішила відновити один зі своїх бізнесів — бренд косметики KKW Beauty, 20% акцій якого належать компанії Coty Inc. Марку перезапустять із випуском лінії з догляду за шкірою. Видання Business of Fashion повідомляє, що перші продукти будуть представлені в період із квітня до червня.

Бренд KKW Beauty був заснований Кардаш’ян у 2017 році. А в серпні 2021-го в Instagram було оголошено про призупинення роботи та повний ребрендинг з метою створити «абсолютно нову марку з новими формулами, більш сучасними, інноваційними та розробленими з урахуванням турботи про навколишнє середовище».

«Ми робимо ставку на догляді за шкірою. І ми дійсно хочемо створити щось революційне та першокласне з погляду якості та інгредієнтів. Тому ми ставимо собі за мету досягти величезного успіху», — розповідає Сью Набі, виконавчий директор Coty Inc. Вона також додала, що згодом команда також розгляне й інші косметичні категорії, крім догляду за шкірою.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos