Now Reading
Кім Кардаш’ян змогла скласти іспит з юриспруденції тільки з 4-го разу

Кім Кардаш’ян змогла скласти іспит з юриспруденції тільки з 4-го разу

Кім Кардаш’ян змогла скласти іспит з юриспруденції тільки з 4-го разу

Цілеспрямованості зірки можна лише позаздрити

 

Після кількох невдалих спроб Кім Кардаш’ян все ж таки змогла скласти іспит з юриспруденції для першокурсників (Baby bar exam). Радісною новиною вона поділилася у своєму Instagram.

«Дивлячись сьогодні у дзеркало, я дійсно пишаюся жінкою, яку бачу у відображенні. Якщо ви не знаєте мого шляху в юриспруденції, знайте, що це було нелегко. Я провалила цей іспит тричі за два роки, але щоразу поверталася, навчалася старанніше та пробувала знову», — написала Кардаш’ян.

У пості вона також розповіла про свою програму навчання, яка дуже відрізняється від звичайної університетської. Наприклад, замість викладачів із нею займаються адвокати. А для того, щоб офіційно стати адвокатом у Каліфорнії, Кім потрібно скласти лише 2 іспити по праву, один з яких уже позаду.

Нагадаємо, навчатися на юриста Кім Кардаш’ян розпочала у 2018 році. Тоді вона виступила за проведення тюремної реформи та боролася за визволення деяких ув’язнених у США. Наприклад, вона допомогла звільнити Еліс Марі Джонсон, яка провела у в’язниці 21 рік за зберігання наркотиків.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos