Now Reading
Кінець вистави: KidSuper звинувачує Moschino в плагіаті

Кінець вистави: KidSuper звинувачує Moschino в плагіаті

Кінець вистави: KidSuper звинувачує Moschino в плагіаті

На Тижні моди в Мілані гримить черговий скандал

 

Показ Moschino SS +2021 став одним з найбільш обговорюваних на Міланському тижні моди. Нову весняно-літню колекцію бренд представив у форматі лялькового спектаклю: подіумом ходили ляльки-маріонетки, а гостями шоу стали пластикові перші особи fashion-світу: Анна Вінтур, Едвард Еннінфул та інші.

Але як виявилося, готуючись до показу, Джеремі Скотт надихався не тільки різними десятиліттями XX століття. Як стверджує бренд вуличної одягу KidSuper, креативний директор Moschino вкрав його ідею з маріонетками, а тепер видаляє всі коментарі-зауваження.

«Показ Everything’s Fake Until It’s Real став кульмінацією існування нашого бренду. Його було включено до офіційного календаря Paris Fashion Week і до першого тижня віртуальних показів мод. Але через два місяці Джеремі Скотт і Moschino використовують ту ж концепцію, а всі коментарі про подібність з нашим показом, видаляють. Все, що їм потрібно було зробити, це запропонувати колаборацію», — йдеться в офіційній заяві.

На підтвердження своїх звинувачень бренд опублікував фото- і відео-факти — кадри зі свого показу і з показу Moschino. Судіть самі.

Читать также
Кінець вистави: KidSuper звинувачує Moschino в плагіаті

Нагадаємо, рівно два роки тому на Міланському тижні моди вже гримів скандал з Moschino. Тоді в плагіаті Джеремі Скотта звинувачувала норвезький дизайнер Едда Гімнес.

«Коли я побачила показ Moschino, я дуже засмутилася: мене ранить те, що хтось, як мені здається, без дозволу використовував мої колекції SS16 і SS17 в якості натхнення, при цьому, не зазначивши мене в своїй роботі. Будучи молодим дизайнером, ти дуже вразливий, і вони, ймовірно, думають, що це пройде непоміченим. Я подбаю про те, щоб цього не сталося», — писала Едда Гімнес в своєму Instagram.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos