Now Reading
Кіт Гарінгтон і Роуз Леслі вдруге стали батьками

Кіт Гарінгтон і Роуз Леслі вдруге стали батьками

Кіт Гарінгтон і Роуз Леслі вдруге стали батьками

It’s a girl!

 

Британський актор Кіт Гарінгтон, найвідоміший за роллю Джона Сноу в серіалі HBO «Гра престолів», знову став батьком. Його дружина, акторка Роуз Леслі, народила йому доньку. Радісну новину повідомив представник 36-річного актора.

«Актори раді, що в їхній сім’ї з’явилася маленька дівчинка», – цитує Page Six помічника Кіта.

При цьому менеджер Гарінгтона не уточнив ані дату народження дитини, ані її імені. Про майбутнє поповнення в сім’ї Кіт Гарінгтон розповів у лютому цього року під час шоу The Tonight Show: актор зізнався, що незабаром їхній син має пережити шок, адже у нього з’явиться молодший брат або сестра.

Кіт Гарінгтон і Роуз Леслі вдруге стали батьками

Читать также
Кіт Гарінгтон і Роуз Леслі вдруге стали батьками

Для пари ця дитина стала другою, вони вже виховують сина, який з’явився на світ у 2021 році. Пара досі не показала малюка публіці та не розкрила його ім’я.

Кіт Гарінгтон і Роуз Леслі належать до тих знаменитостей, які воліють не виставляти своє особисте життя напоказ. Тому дивно, що вони взагалі наважилися розповісти широкій публіці про народження дитини.

Їхнє знайомство відбулося на зйомках серіалу «Гра престолів» у 2011 році. Пара зіграла роль закоханих, а незабаром їхній кіношний роман плавно перейшов у реальне життя. Актори перестали приховувати свої романтичні стосунки лише у 2017 році. Через рік вони зіграли свадьбу у рідному місті Роуз у Шотландії.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos