Now Reading
Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.

Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.

Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.

«Історія та надбання нашої держави»

 

Вінницький пейзажист, народний художник України Володимир Козюк виклав у вільний доступ рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – початку ХХ століття. На більшості з них зображені хати-мазанки із солом’яним дахом в оточенні дерев. Листівки може використати будь-хто, як зазначає сам Володимир Козюк, «збирав не для себе, а для українського народу».

Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.

«Тут рідкісні історичні листівки. Хочеться, щоб люди використали цей матеріал, тому прошу поділитися альбомом. Українські листівки колекціоную з 1992 року. Однією з найулюбленіших тем для мене є види України, українських сіл та будинків під солом’яним дахом! Так, саме тих будинків, пошуками яких зайнявся згодом особисто. Можливо, ці зображення надихнули досліджувати мою улюблену тему, важко сказати, але у двадцять років я чітко усвідомив, що ці листівки є історією та надбанням нашої держави!» – наголосив Володимир Козюк.

Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.

Сам Володимир Козюк відомий насамперед як пейзажист, хоча раніше тематика його картин була різною. Писати їх він навчався сам – читаючи літературу та консультуючись із народними художниками. У 2016 році Володимир встановив рекорд України, створивши 10 краєвидів за 45 хвилин. Його роботи є у приватних колекціях багатьох політиків та артистів – Віктора Ющенка, Леоніда Кучми, Петра Порошенка, Ніни Матвієнко, Богдана Бенюка, Наталії Сумської, Володимира Гройсмана та інших.

Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.Колекціонер оприлюднив рідкісні листівки з українськими краєвидами ХІХ – ХХ ст.
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos