Now Reading
Колишня хатня робітниця Джеффа Безоса подала на нього до суду

Колишня хатня робітниця Джеффа Безоса подала на нього до суду

Колишня хатня робітниця Джеффа Безоса подала на нього до суду

Через расову дискримінацію і понаднормову роботу

 

Колишня хатня робітниця одного з найбагатших людей світу Джеффа Безоса подала на нього до суду, пише Bloomberg. Латиноамериканка на ім’я Мерседес Уедаа, яка приєдналася до штату прислуги засновника Amazon у вересні 2019 року, стверджує, що зазнавала расової дискримінації з боку співробітників бізнесмена і була змушена працювати надурочні години в антисанітарних умовах без перерви на відпочинок і обід.

Згідно з її позовом, персонал не мав спеціальної кімнати відпочинку та свого туалету. Так як хатнім робітницям не можна було входити в головну частину резиденції, коли в ній знаходилася родина Безоса, персоналу доводилося вилазити через вікно в пральні і користуватися туалетом для садівників. Через відсутність доступної ванної кімнати у домробітниць часто розвивалися інфекції сечовивідних шляхів.

«Ми розслідували ці претензії, вони не мають під собою жодних підстав, і ми захищатимемося», – заявив Гаррі Коррелл, адвокат, який представляє Безоса.

Колишня хатня робітниця Джеффа Безоса подала на нього до суду
Джефф Безос

За словами Мерседес, один із управляючих домогосподарством Безоса «став агресивним» по відношенню до неї та інших співробітників-латиноамериканців, тоді як з білошкірими домробітницями поводилися набагато краще.

Унаслідок Уедаа була звільнена після трьох років роботи. Вона вважає, що її звільнили без поважної причини: нібито вона «виглядала похмурою» і погано впливала на команду домробітниць.

«Закони про працю та зайнятість свідчать, що робітники повинні отримувати оплату за роботу, яку вони виконують, і повинні мати можливість виконувати цю роботу в безпечних, відповідних санітарним нормам місцях», – сказав Патрік МакГіган, юрист, який представляє Уедаа.

Читать также
Колишня хатня робітниця Джеффа Безоса подала на нього до суду

Жінка вимагає відшкодування фінансових збитків у зв’язку з невиплатою заробітної платні та втратою допомоги, а також стражданнями та емоційним розладом.

Адвокат Джеффа Безоса назвав претензії абсурдними і заявив, що Уедаа була звільнена «з причин поганої продуктивності». За його словами, Уедаа заробляла шестизначну суму на рік, сама відповідала за свої перерви та час їди, а також, що вона та її підлеглі мали доступ до кількох туалетів і кімнат відпочинку.

«Докази покажуть, що пані Уедаа була звільнена з причин продуктивності. Вона спочатку вимагала понад 9 мільйонів доларів, і коли компанія відмовилася, вона вирішила подати цей позов», – сказав він.

Нагадаємо, Джефф Безос знаходиться на другому рядку в рейтингу Forbes за 2022 рік. Його статки оцінюються в 171 мільярдів доларів.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos